Strona główna » Uważaj na reklamy super inwestycji – stracisz wszystko – zobacz wideo !!!

Uważaj na reklamy super inwestycji – stracisz wszystko – zobacz wideo !!!

by Daniel SZYSZ

Uważaj na reklamy super inwestycji – stracisz wszystko – zobacz wideo !!!

GAZ-SYSTEM ostrzega przed fałszywymi publikacjami, stanowiącymi próbę wyłudzenia pieniędzy lub danych osobowych, które bezprawnie wykorzystują logo i projekty inwestycyjne naszej spółki. Oświadczamy, że GAZ-SYSTEM nie prowadzi żadnych działań nakłaniających do inwestowania na rzecz spółki.

Informujemy, że w mediach elektronicznych nadal pojawiają się fałszywe ogłoszenia, gwarantujące rzekome wysokie i pewne zyski, a powołujące się na projekty inwestycyjne GAZ-SYSTEM. Te nieprawdziwe ogłoszenia zachęcają najczęściej do inwestowania środków finansowych. Wykorzystują one również bezpodstawnie nazwę i znaki firmowe instytucji państwowych, unijnych oraz używają bezprawnie materiałów promocyjnych GAZ-SYSTEM, podszywając się pod działania spółki.

Apelujemy o ostrożność i prosimy nie otwierać linków z podejrzanymi adresami internetowymi. Wszelkie prawdziwe informacje na temat działalności GAZ-SYSTEM można znaleźć na naszej oficjalnej stronie firmowej. Dodatkowo informujemy, że na bieżąco podejmujemy zdecydowane kroki prawne w przypadkach, jak ten opisany powyżej.

GAZ-SYSTEM podkreśla , że wskazane wyżej ogłoszenia nie mają żadnego związku z działalnością spółki, a wykorzystanie nazwy i znaku firmowego GAZ-SYSTEM odbywa się bez jego wiedzy, a tym bardziej zgody. W związku z tym GAZ-SYSTEM zaleca zachowanie jak najwyższej ostrożności przy przyjmowaniu tego typu ofert lub komunikatów.

Jednocześnie informujemy, że osoby pokrzywdzone, które padły ofiarą przestępstwa powinny rozważyć niezwłoczne złożenie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa w najbliższej jednostce Policji lub właściwej jednostce Prokuratury.

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

cztery × 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.