Strona główna » Świnoujście – Samochód uderzył w drzewo

Świnoujście – Samochód uderzył w drzewo

by Świnoujście w sieci

Samochód uderzył w drzewo

W dniu 17 stycznia 2023 r. o godzinie 15:59 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu otrzymał informację, że na 9 km drogi krajowej DK 3 samochód osobowy uderzył w drzewo.

Zdjęcia: KM PSP w Świnoujście

Samochód stoi na ziemi pokrytej liśćmi, przy drzewie. Po prawej stronie widać 3 strażaków w trakcie działań. Po lewej stronie w tle widać karetkę pogotowia wraz z samochodem pożarniczym oraz funkcjonariusza Policji podczas czynności.

Strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 2 w Świnoujściu zostali wezwani do zdarzenia na drodze krajowej DK 3. Na miejscu zastano uszkodzony w wyniku uderzenia w drzewo samochód osobowy marki Volvo oraz 2 podróżujących, którzy opuścili pojazd samodzielnie przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej. W chwili przybycia strażaków na miejscu był Zespół Pogotowia Ratunkowego, który zaopatrywał medycznie poszkodowaną w zdarzeniu pasażerkę pojazdu. Kierowca samochodu nie wymagał pomocy medycznej. Działania Państwowej Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe. Nie stwierdzono zagrożenia w postaci wycieku płynów eksploatacyjnych. Miejsce zdarzenia przekazano na piśmie funkcjonariuszom Policji przybyłym na miejsce zdarzenia.

W działaniach trwających od 16:07 do 16:35 brało udział 6 strażaków oraz 2 pojazdy pożarnicze.

Opracowanie: kpt. Paweł Piorun, KM PSP w Świnoujściu

Zdjęcia: KM PSP w Świnoujście

Zachodniopomorscy policjanci rozwiązują tylko 71 % spraw – Za to jacy byli sprawni w ściganiu ludzi bez maseczek !!!

Magiczny zachód w Świnoujściu


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

jeden + dwa =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW