Strona główna » Choszczno – 103 KM/H W OBSZARZE ZABUDOWANYM

Choszczno – 103 KM/H W OBSZARZE ZABUDOWANYM

by Świnoujście w sieci

103 KM/H W OBSZARZE ZABUDOWANYM

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi kierującemu, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Dziś w godzinach porannych na odcinku drogi wojewódzkiej numer 160 w Zieleniewie, funkcjonariusze zatrzymali w obszarze zabudowanym do kontroli drogowej samochód osobowy marki Ford jadący z prędkością 103 km/h. 58 – letni kierujący, mieszkaniec powiatu choszczeńskiego, przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h.

W konsekwencji zgodnie z obowiązującymi przepisami, mężczyzna stracił uprawnieninia do kierowania pojazdami, a ponadto nałożono na kierującego mandat karny w wysokości 1500 zł oraz 13 punktów karnych. Każdy kierowca, który nie stosuje się do ograniczeń prędkości musi liczyć się z wysoką karą finansową i utratą prawa jazdy na trzy miesiące. Ale przede wszystkim powinien mieć świadomość, że brawura za kierownicą może doprowadzić do tragedii na drodze. Dlatego apelujemy o rozsądek i stosowanie się do przepisów prawa o ruchu drogowym. Bądźmy odpowiedzialnymi kierowcami.

sierż.sztab.Magda Keplin

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

cztery × 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW