Serdecznie zapraszamy na muzyczny wieczór w ramach Festiwalu „A co jutro?”.

Termin: 01.10.2022

Godzina: 18:00

Miejsce: Sala teatralna MDK

Wstęp wolny!

Wystąpią:

Kameralny amatorski chór Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan w Świnoujściu. Chór powstał prawie 6 lat temu. Repertuarem zespołu są pieśni chrześcijańskie z wykorzystaniem utworów polskich i ukraińskich. W okresie swojej działalności, chór był zapraszany między innymi do Warszawy, Torunia, Nowowolynska koło Lwowa. Chór śpiewa Bogu na chwałę – o tym co Chrystus uczynił na Golgocie dla każdego człowieka. Liczba uczestników w chórze jest zmienna.

Grupa Muzyczna Piekarnia44 (w składzie Ashiah, Łukasz, Kuba) dadzą posmakować czym są „Dobre (muzyczne) wieczory” w Piekarni44, które odbywają się regularnie i są otwarte dla miasta. Będzie to na pewno dawka pozytywnego przekazu (prosto z nieba) i dobrego dźwięku!

Sergiej Dracz Chrześcijański bard. Rozmiłowany w utworach o treściach pokazujących stan człowieka bez Boga oraz treściach, w których radość i pokój płynie do człowieka tylko w relacji człowiek – Chrystus. Siergiej przyjechał do Polski w 1996 roku. Posiada obywatelstwo naszego kraju. Śpiewanie jest jego radością i tym chciałby się podzielić.

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News