Strona główna » Jak zadbać o intymność w związku?

Jak zadbać o intymność w związku?

Sypialnia to ważne pomieszczenie z punktu widzenia szczęścia w związku. To w niej dochodzi do intymnych zbliżeń, które scalają partnerów. Aktywność seksualna nie leży po stronie jednej osoby, tylko obojga. Dowiedz się, co można zrobić, żeby łóżko nie służyło tylko do spania.

Seks nie zaczyna się w łóżku

Zacznij od tego, że życie intymne nie polega tylko na zbliżeniu w sypialni. Jeśli wcześniej tak myślałeś, to czas to porzucić. Droga do udane seksu jest o wiele dłuższa niż Ci się wydaje. Nie wystarczy tylko dotykać miejsc intymnych na chwilę przed stosunkiem. Warto zadać sobie więcej trudu wcześniej, przekonasz się, że wtedy wasza miłość będzie o wiele bardziej udana. 

 

Pierwszym aspektem jest wzbudzenie poczucia bezpieczeństwa u kobiety. Na ten aspekt ma wpływ wiele czynników. Z badań wynika, że kobiety czują się o wiele bardziej komfortowo, jeśli mają pełne zaufania dla partnera. Jeśli więc chcesz, żeby zbliżenia wzmacniały waszą miłość, to spraw, że Twoja partnerka nie będzie miała wątpliwości co do Ciebie i Twoich intencji. To pozwoli jej otworzyć się przed Tobą, a to doprowadzi do o wiele bardziej udane pożycia seksualnego. 

 

Na bezpieczeństwo wpływają też kwestie związane z antykoncepcją. Jeśli więc nie staracie się o dziecko, to warto o tym pomyśleć wcześniej, po to, żeby nie obawiać się wpadki podczas seksu. Niezbędne produkty do tego możesz kupić np. w Super-pharm. Gazetka zawiera najkorzystniejsze oferty, więc możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy podczas zakupów.   

Bliskość powinna być budowana przez cały czas. Dlatego nie ograniczaj się do dotyku tylko podczas seksu. Staraj się być blisko swojej partnerki, przytulaj ją i całuj, jeśli ma taką ochotę. To pomoże Ci nakręcić wyjątkową atmosferę i dodatkowo będzie stanowić doskonałą grę wstępną przed seksem. 

Czystość i bielizna ma znaczenie

Na jakość zbliżenia ma też wpływ ubiór oraz czystość. Warto więc przed seksem wziąć odprężającą kąpiel. Jeśli macie do tego warunki, to można to zrobić we dwójkę, będzie to doskonała okazja do pieszczot. Żeby atmosfera była wyjątkowa, wykorzystaj do tego kosmetyki od Sephora. Promocje w sklepie online ułatwią Ci zakupy.

Po kąpieli warto ubrać zmysłową bieliznę. Jeśli Twoja partnerka nie ma takiej, to możesz jej ją kupić w sklepie Astratex. Oferty specjalne i związane z nimi niskie ceny, umożliwią Ci zakup nawet kilku produktów, bez nadwyrężania budżetu. Jeśli masz problem z dopasowaniem rozmiaru, to spróbuj go podejrzeć na innych elementach garderoby, który nosi Twoja wybranka. Na pewno doceni to, że się starasz a swoją wdzięczność może okazać podczas zbliżenia.

Jak dodać pikanterii w związku?

Wszystkie aspekty, które poruszyliśmy wyżej, powinny wpłynąć na poprawę sytuacji w łóżku. Jednak musisz pamiętać, że te wszystkie rzeczy muszą mieć stały charakter, nie da się wzbudzić poczucia bezpieczeństwa w 5 minut, trzeba to ciągle pielęgnować. Tak samo jest z okazywaniem bliskości. To, że jeden dzień jesteś blisko nie oznacza, że już do końca życia będzie Wam łatwiej się zbliżyć i pójść do łóżka. Praca nad związkiem to stały proces i wymaga ciągłego dbania, zarówno o życie seksualne, jak i o inne aspekty. 

Dotyk i pocałunki mogą się przerodzić w pieszczoty, które każdy lubi. To także doskonały sposób na urozmaicenie łóżkowych przygód. Nie każde zbliżenie musi się kończyć penetracją, możecie też się zdecydować na inne formy seksu. Pomogą Wam w tym gadżety erotyczne, żele i inne kosmetyki, które kupicie w Sephora. Promocje sprawią, że zapłacicie mniej a wspólne wybieranie produktów pomoże Wam poznać swoje potrzeby. 

Z gadżetami erotycznymi wiąże się jeszcze jeden sposób na dodanie pikanterii w łóżku. Wcześniej pisaliśmy o czystej bieliźnie przed seksem. Koronkowe staniki, majtki, body i inne elementy powinny wzmóc w Was pożądanie. Dzięki temu od razu nabierzecie ochoty na seks. Jednak ubranie wyjątkowej bielizny nie leży tylko po stronie kobiety. Również mężczyzna powinien zadbać o to, żeby być odpowiednio przygotowanym. Dlatego warto kupić ładny model bokserek lub majtek w sklepie Astratex. Oferty specjalne ułatwią Ci zakupy.

Seks nie powinien się kończyć od razu po osiągnięciu spełnienia. Na kolejne zbliżenie trzeba pracować systematycznie, dlatego nie kończcie bliskości po orgazmie. Po zakończonych igraszkach możecie wspólnie udać się do wanny lub pod prysznic i wziąć wspólny prysznic. Swoje ciała umyjecie w kosmetykach od Super-pharm. Gazetka pozwoli Wam wybrać wasze ulubione i przy okazji nie przepłacić. A być może wspólna kąpiel przerodzi się w kolejne miłosne igraszki. 

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

cztery − 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW