Strona główna » Policja: Przestępcy zatrzymani

Policja: Przestępcy zatrzymani

by Świnoujście w sieci

BEZPIECZNIEJ NA DROGACH: KIEROWCA BEZ UPRAWNIEŃ, PASAŻER POSZUKIWANY – ZATRZYMANI PO POŚCIGU

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego polickiej komendy po pościgu zatrzymali 37-latka, który przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd nie mając uprawnień, a na miejscu pasażera siedział poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności 26 letni mężczyzna.

Świnoujście – Strzały na Witosa – Mężczyzna z ranami postrzałowymi zabrany śmigłowcem do szpitala

Policjanci podczas kontroli prędkości w miejscowości Trzeszczyn ujawnili, kierującego Fordem, który przekroczył prędkość o 21 km/h. Kierujący autem na widok policjanta, który zmierzał w kierunku jezdni aby wskazać miejsce do zatrzymania pojazdu, na początku zwolnił, po czym z piskiem opon ominął funkcjonariusza.

Policjanci włączyli sygnały dźwiękowe oraz świetlne i ruszyli w pościg za kierowcą. Na ul. Kuźnickiej mężczyzna nagle zatrzymał pojazd na środku drogi. Policjanci natychmiast podbiegli do samochodu. Wewnątrz znajdowały się cztery osoby. Po sprawdzeniu wszystkich osób w policyjnych systemach okazało się, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania, a jeden z pasażerów- 26 letni mężczyzna jest poszukiwany.
Kierujący za popełnione przestępstwo oraz wykroczenia odpowie przed sądem, a poszukiwany pasażer został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Za kradzieże z włamaniem za kratkami spędzi blisko 7 lat.

mł.asp. Katarzyna Leśnicka

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwadzieścia + osiem =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW