Strona główna » Choszczno – Złodziejaszek zatrzymany – Teraz posiedzi 10 lat

Choszczno – Złodziejaszek zatrzymany – Teraz posiedzi 10 lat

by Świnoujście w sieci

Choszczeńscy kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie zatrzymali 25-lataka podejrzanego o dokonanie szeregu kradzieży oraz kradzieży z włamaniem na terenie powiatu choszczeńskiego oraz powiatów ościennych. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzeń kradzieży oraz kradzieży z włamaniem dochodziło w okresie od stycznia 2021 roku na terenie naszego oraz sąsiednich powiatów.

Policja Choszczno

Posiadane informacje oraz czynności operacyjne, pozwoliły ustalić i zatrzymać w miniony wtorek (20.07 br.) mężczyznę podejrzanego o szereg włamań i kradzieży. 25-letni mężczyzna okradał garaże, piwnice pomieszczenia gospodarcze, włamywał się do samochodów oraz domków jednorodzinnych w trakcie budowy. Łupem włamywacza padał m. in. sprzęt budowlany, elektronarzędzia, części samochodowe, katalizatory oraz inne wartościowe przedmioty.

Świnoujście – Zobacz obraz z kamer na plaży – NA ŻYWO !!

Policjanci realizując czynności służbowe, na chwilę obecną zabezpieczyli większość skradzionego mienia o łącznej wartości 35 tyś. złotych . 25-latek usłyszał zarzut kradzieży tj o czyn art. 278 § 1 kk, oraz kradzieży z włamaniem tj o czyn z art. 279 § 1 kk., po czym przyznał się w całości do zarzucanych mu czynów oraz złożył obszerne wyjaśnienia.

Sąd Rejonowy w Choszcznie na wniosek Prokuratury Rejonowej poprzedzającej wnioskiem Komendanta Powiatowego Policji w Choszcznie zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

st.sierż. Magda Keplin

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

15 − 9 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW