Strona główna » Piłkarze Floty pokonali w sobotę drużynę rezerw II-ligowych Błękitnych Stargard 4-1

Piłkarze Floty pokonali w sobotę drużynę rezerw II-ligowych Błękitnych Stargard 4-1.

Do przerwy było 1-0, po bramce Macieja Kraśnickiego w 23 minucie z brawurowa asystą kontuzjowanego Grzegorza Tarasewicza, który zaraz opuścił boisko.

W 57 z rzutu karnego za faul Maksyma Oliinyka na Robercie Gajdzie (prezes, trener i legendarny zawodnik Błękitnych) wyrównał Łukasz Ostrowski.

O wyniku przesądził Paweł Iskra zaliczając w ciągu 7 minut klasyczny hat trick, zdobywając gole z podań Dawida Adamskiego oraz dwukrotnie Kraśnickiego.

W drużynie Floty nie grał pauzujący za kartko Damian Staniszewski oraz kontuzjowany Mariusz Helt.

Był to ostatni w tym roku występ piłkarz Floty przed własną publicznością.

Do rozegrania zostały 2 wyjazdowe mecze: w najbliższą sobotę w Stargardzie ligowy z miejscową Kluczevią i tydzień później o Puchar Polski z Masovią Maszewo, także na wyjeździe.

Natomiast juniorzy Floty pokonali u siebie prowadzony przez Mariusza Kurasa zespół Jezioraka Szczecin 4-1 (0-1).

Bramki dla podopiecznych Marcina Adamskiego zdobyli: Roman Dziuba z rzutu karnego, Jan Frejnik, Joshua Maćkowski i Filip Adamski.