Strona główna » Choszczno – Akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości amfetaminy– sprawa Prokuratury Rejonowej w Choszcznie.

Choszczno – Akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości amfetaminy– sprawa Prokuratury Rejonowej w Choszcznie.

by Świnoujście w sieci

Akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości amfetaminy– sprawa Prokuratury Rejonowej w Choszcznie.

Prokurator Rejonowy w Choszcznie skierował do Sądu Rejonowego w Choszcznie akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, któremu zarzucono to, że w dniach 15-16 lipca 2019 r. w miejscu zamieszkania w Choszcznie oraz w Gorzowie Wielkopolskim posiadał wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, znaczną ilość substancji psychotropowej w postaci amfetaminy o łącznej wadze 64,878 gram, tj. o czyn z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii,

Prokuratura Rejonowa w Choszcznie nadzorowała postępowanie w przedmiotowej sprawie. W dniu 16 lipca 2019 r. funkcjonariusze Policji podczas przeszukania mieszkania podejrzanego mężczyzny ujawnili narkotyki, którymi jak ustalono była amfetamina o wadze blisko 65 gram . Podejrzany przechowywał narkotyki ukryte w mieszkaniach w Choszcznie oraz w Gorzowie Wielkopolskim.

W toku postępowania podejrzany został zatrzymany, a następnie na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie. Ten środek zapobiegawczy był stosowany również w dniu kierowania aktu oskarżenia do Sądu.

Podejrzany (lat 42) nie był w przeszłości karany sądownie. Podczas przesłuchania przyznał się do stawianego jemu zarzutu.

Za zarzucane podejrzanemu przestępstwo m. in. z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Prokuratura

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

16 − dwa =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW