Strona główna » Policja – Poszedł na ryby i dał się złapać – teraz posiedzi

Policja – Poszedł na ryby i dał się złapać – teraz posiedzi

by Świnoujście w sieci

POSZUKIWANY Z NARKOTYKAMI
Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali poszukiwanego mężczyznę przy którym ujawnili narkotyki.

Kołobrzescy policjanci zostali powiadomieni przez Zarząd Portu, że od około 3 godzin przy nabrzeżu portu jachtowego zostały pozostawione rzeczy takie jak rower , telefon komórkowy, wędka i torby. Zgłaszający obawiali się , że do wody mógł wpaść wędkarz.

Na miejsce przyjechał patrol . W rejonie pozostawionych rzeczy Policjanci zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę . Po rozpytaniu okazało się , że jest on właścicielem pozostawionych przedmiotów. W wyniku sprawdzenia osoby mundurowi ujawnili przy 39 latku ponad 2 gramy amfetaminy dodatkowo w systemach Policyjnych mężczyzna figurował jako osoba poszukiwana do odbycia kary 15 dni pozbawienia wolności.

Teraz 39-latek po przedstawieniu zarzutów kolejne dni spędzi w areszcie zgodnie z nakazem jaki wydał Sąd. Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności

Policja

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwanaście − dziewięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW