Strona główna » Eko Architektura – bezkonkurencyjna firma na rynku drewnianych domków

Eko Architektura – bezkonkurencyjna firma na rynku drewnianych domków

by Świnoujście w sieci

Eko Architektura – bezkonkurencyjna firma na rynku drewnianych domków

 

 Produkty wykonane z drewna cieszą się rosnącą popularnością pośród europejczyków. Ekologiczne produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów, charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz dokładnością wykonania. Domki z drewna łączą w sobie funkcjonalność oraz oryginalny, nowoczesny design. Dyrektor firmy Eko Architektura Przemysław Balcewicz, zgodził się udzielić odpowiedzi na kilka najczęściej powtarzających się pytań stawianych przez naszych czytelników.

Drewniane domki produkowane przez Pana firmę zyskują popularność, nie tylko w Polsce, ale i u naszych zachodnich sąsiadów. Co zadecydowało o tym sukcesie?

Eko Achitektura od wielu lat, nieprzerwanie działa na polskim rynku. Pozwoliło nam to stworzyć projekty, które są nie tylko estetyczne, ale i niezwykle funkcjonalne. Nasza firma do produkcji drewnianych domków wykorzystuje wyłącznie drewno pochodzące z drzew iglastych. Wyłącznie wysokiej jakości drewno umożliwia produkcję trwałych konstrukcji, które przez lata będą służyć swoim użytkownikom. Drewno o wilgotności 14 – 18 % pochodzące z sosen oraz jodeł gwarantuje wykonanie wspaniałych  drewnianych domków.

 

  • Co wpłynęło na popularność drewnianych konstrukcji?

 

Przede wszystkim ekologia. Coraz więcej osób pragnie otaczać się przedmiotami, które zostały wykonane z naturalnych materiałów. Poszukujemy rzeczy przyjaznych nie tylko naszym bliskim, ale i środowisku. Właściwości drewna znane są od dawna. Żywica zawarta w pniu, zawiera olejki eteryczne, które korzystnie wpływają na nasze zdrowie. Poza tym drewno jest produktem w pełni bezpiecznym. Nie wywołuje alergii. Z tego względu polecane jest każdemu, kto walczy z tym schorzeniem. Znane są również inne właściwości drewna. Jego niepowtarzalny, ciepły kolor wpływa na nas uspokajająco. Ponadto drewniane domki utrzymują stały poziom wilgoci we wnętrzu. Gdy w pomieszczeniu jest zbyt wilgotno, nadmiar wody wchłaniany jest przez drewno. W przypadku suchego powietrza, drewno oddaje niezbędną wilgoć. Elektrostatyczność to kolejna zaleta naszych domków. Elektrostatyczność sprawia iż we wnętrzu nie unosi się kurz. Czynnikiem, który wpływa na decyzję o zakupie, jest koszt utrzymania konstrukcji. Ogrzanie domków jest ekonomiczne i pozwala nam zaoszczędzić sporo gotówki, gdyż wymaga użycia znacznie mniej materiałów.

 

  • Czy istnieje możliwość zbudowania domku własnego projektu?

 

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu różnego rodzaju konstrukcji z drewna. Mogą to być zarówno drewniane domki, jak i:

  • Altanki,
  • Wiaty,
  • drewniane garaże,

Oczywiście posiadamy  szereg gotowych projektów, które ze względu na swoją oryginalność, cieszą się dużą popularnością pośród naszych klientów. Niemniej jednak, potrafimy dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Z tego względu  istnieje możliwość stworzenia domku według  własnego projektu. Osoby zlecające nam wykonanie takiego projektu, muszą liczyć się z tym, iż czas jego realizacji będzie dłuższy, niż w przypadku standardowych zamówień. Jest o konieczne ze względu na to, iż zatrudnieni u nas specjaliści muszą przeprowadzić szczegółowe pomiary oraz badania, które zagwarantują, iż konstrukcja będzie spełniać wszystkie przepisy dotyczące bezpieczeństwa.

 

  • Jak wygląda proces budowy drewnianych domków letniskowych?

 

Każde zlecenie rozpoczyna się od sprawdzenia jakości produktów, które maja zostać wykorzystane do produkcji. Następnie eksperci tworzą projekt domku letniskowego. Wszystkie materiały wykorzystane do budowy są naturalnego pochodzenia. Tylko to gwarantuje stworzenie ekologicznego oraz bezpiecznego dla naszej rodziny domku. Po przetransportowaniu na miejsce wszystkich części rozpoczyna się montaż, który nie należy do najtrudniejszych. Wszystko za sprawą odpowiednich oznaczeń na drewnie  oraz instrukcji. Z tego względu, iż drewno podatne jest na działanie czynników zewnętrznych, na jego powierzchni mogą pojawić się pęknięcia oraz charakterystyczne przetarcia. Nie wpływa to jednak na stan konstrukcji, gdyż drewno jest przy tym niezwykle trwałym materiałem.

 

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

jeden × trzy =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW