Nowe przedszkole przy ul. Bydgoskiej już czeka na dzieci. Zobaczcie jak imponująco wygląda

Zakończyła się budowa nowego, miejskiego przedszkola przy ul. Bydgoskiej. Jeszcze tylko procedury odbiorowe i za kilka tygodni puste sale i korytarze wypełni gwar 200 młodych świnoujścian.

Zgodnie z zakładanym terminem realizacji wykonawca zakończył budowę zarówno budynku przedszkola, jak i zagospodarowania terenu wokół niego: placów zabaw i parkingów. Wyremontował także i przedłużył ul. Bydgoską, którą dojedziemy zarówno do przedszkola jak i przyszłego Domu Opieki długoterminowej.

Przedszkole imponuje przede wszystkim przestronnością zarówno sal dla poszczególnych grup, jak i głównej sali zabaw czy sali gimnastycznej. W budynku jest dużo naturalnego światła wpadającego dzięki przeszklonym ścianom i dużemu świetlikowi umieszczonemu w centralnej części obiektu. Do tego wnętrza są bardzo kolorowe.

Plac zabaw jest duży i wyposażony w wiele przyrządów, są: huśtawki, małe ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie, piaskownice (zakrywane), ale także kompleks miniboisk sportowych.

Zaraz po zakończeniu odbiorów technicznych obiektów rozpocznie się procedura przejęcia obiektu przez administratora i nabór dzieci do nowej placówki.

Info UM
Foto: UM
Galeria: Przedszkole gotowe