Sytuacje, które opisałem we wczorajszym wpisie dotyczą osób, które właśnie tak robią.

A nie mając odwagi podpisać się imieniem, wykorzystują w tym celu portal iswinoujscie, którego właściciel na to pozwala i takie wpisy publikuje.

Szanowni Państwo (zwracam się teraz do tych właśnie osób) – nie bójcie się, nie wstydźcie się swoich opinii i podpisujcie je swoim prawdziwym imieniem oraz nazwiskiem. NA TYM WŁAŚNIE POLEGA DEMOKRACJA. A nie na anonimowym sianiu mowy nienawiści, szkalowaniu, oczernianiu innych, zakładaniu w tym celu „lipnych”, fejkowych kont na FB….

W swoich wypowiedziach skupiliście się Państwo głównie na szpitalu miejskim. Temat ten będzie przedmiotem szerszej dyskusji, na którą już dziś Państwa zapraszam. Szpital to nasza wspólna, bardzo ważna sprawa i należy o tym rozmawiać, ale w cywilizowany sposób i zgodnie z faktami. A nie poprzez hejt, bo ten do niczego dobrego nie prowadzi.

O szczegółach, czyli gdzie i o której taka dyskusja się odbędzie, poinformuję Państwa osobno. Tyle na razie (!) w tym temacie.

Chętnie natomiast podejmę dyskusję w temacie drugiej części mojego wczorajszego wpisu, czyli o tego konkretnego komentarza, który dopuścił do publikacji portal iswinoujscie.

Poinformuję Państwa również o decyzji prokuratury w tej sprawie – napisał na portalu społecznościowym Prezydent Świnoujścia