Strona główna » PŁYTA SZCZECIŃSKIEGO POLICJANTA NA RZECZ POWROTU DO ZDROWIA POLICJANTA Z WROCŁAWIA

PŁYTA SZCZECIŃSKIEGO POLICJANTA NA RZECZ POWROTU DO ZDROWIA POLICJANTA Z WROCŁAWIA

by Świnoujście w sieci

PŁYTA SZCZECIŃSKIEGO POLICJANTA NA RZECZ POWROTU DO ZDROWIA POLICJANTA Z WROCŁAWIA

Podkom. dr Marek Łuczak – na co dzień koordynator wojewódzki do zwalczania przestępczości przeciwko zabytkom w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie i autor ponad 40 książek o historii i zabytkach, wydał płytę Outsider – Silence. Zysk ze sprzedaży płyty zostanie w całości przeznaczony na leczenie i rehabilitację Mateusza, policjanta z oddziału antyterrorystycznego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Cały nakład płyty trafił już do Stowarzyszenia AS w Sobótce, które pomaga Mateuszowi (konto do wpłat dla Mateusza: 11 9574 1015 2003 0200 0884 0122). Stowarzyszenie ma zająć się dystrybucją limitowanego nakładu płyty i zebrać pieniądze na leczenie policjanta. Fundusze pomogą w rehabilitacji rannego podczas działań funkcjonariusza, tak aby mógł powrócić do służby.

Marek Łuczak wydał limitowaną serię 1000 sztuk swojego nowego albumu Outsider – Silence, do którego napisał muzykę i słowa. Większość utworów zaśpiewała szczecińska wokalista Natalia Grzywacz. W projekcie wzięły udział wokalistki Klaudia Zając oraz Patrycja Maj, Stella Karalis (skrzypce), Odysseas Karalis (inst. klawiszowe), Mateusz Paczkowski (wiolonczela) i Michał Gapys (gitara).

W 2016 roku powstała pierwsza płyta Outsider – Waiting for the Night, przeznaczona na cele charytatywne, a w lutym 2017 roku płyta Outsider – Broken, którą podkom. Łuczak przeznaczył na leczenie policjantki z Tucholi – ś.p. asp. Kingi Kęsik (Szwedy), w 2018 wydał singiel Outsider – Tanger na leczenie podkom. Eweliny Pustkowskiej z KWP w Gdańsku, w tym samym roku ukazał się również album Outsider – Between heart and mind, z którego dochód został przeznaczony na leczenie dr Beaty Makowskiej z Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

Wideo do utworów z płyty Outsider – Silence;

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

19 − dwa =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW