Drużyna Juniorów FLOTY Świnoujście pod wodzą TreneraPiotra Polarczyka zremisowała na wyjeździe po bardzo dobrej grze z liderem grypy Regą Trzebiatów 2:2.

Mecz został rozegrany w niedzielę tj. 23 września na tamtejszej głównej płycie boiska.

Bramki dla FLOTY Świnoujście zdobył: Liam Maćkowski – 24’ i 53’,

Również w niedzielne popołudnie Drużyna Młodzika FLOTY Świnoujście Trenera Grzegorza Skwary na głównym boisku przy ul. Matejki 22 rozegrała swój mecz z drużyną AP Baltica. Cała rywalizacja odbyła się w czysto sportowej atmosferze, choć zdarzyło się 2 minutowe wykluczenia dla zawodnika AP Baltica. Piłkarze FLOTY Świnoujście pokazali bardzo ciekawy i widowiskowy futbol czego rezultatem były oklaski ze strony licznych kibiców, którzy zabrali się na trybunach, a szczególnie dla bramkarza zespołu FLOTY Świnoujście – za niesamowite interwencje. Mecz zakończył się niestety porażką, ale to tylko wpłynęło pozytywnie na dalszą motywację i większy wysiłek na treningach zawodników FLOTY Świnoujście.

Drużyna Trampkarzy FLOTY Świnoujście również rozegra swój mecz w poniedziałek tej. 24 września na wyjeździe – o wyniku meczu poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.

Warto podkreślić, iż od tego sezonu zgodnie z zaleceniem ZZPN nie prowadzi się klasyfikacji wyników oraz tabeli rozgrywek w tej kategorii wiekowej. Wszystko po to, aby w rozgrywkach brali udział wszyscy zawodnicy – odsyłamy do artykułu: http://junior.weszlo.com/2018/09/10/przeciez-nie-gramy-na-wynik-nadchodzi-spora-zmiana-w-organizacji-rozgrywek-juniorskich/.

Serdecznie GRATULUJEMY młodym piłkarzom i zapraszamy wszystkich chętnych do trenowania z NAMI, czyli FLOTA Świnoujście.