Świnoujście – Radny Jacek Jurkiewicz w MieszkuWczoraj miałem zaszczyt reprezentować władze Miasta Świnoujście w trakcie studniówki w LO im. Mieszka I.  – napisał radny Jacek Jurkiewicz.
Maturzystom oczywiście życzę połamania piór.
Niezwykle udany bal obfitował w konkursy, programy artystyczne i skecze.
Oprócz okolicznościowych życzeń, przekazałem maturzystom słonia, który będzie czuwała nad szczęściem w trakcie tych stu dni przygotowań i nad egzaminem oczywiście.
Po kilku minutach dyskusji słoń został nazwany „Maturiuszem”. 
Serdecznie pozdrawiam w załączeniu list z życzeniami i oczywiście „Maturiusz”)
Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego weekendu:-)
Jacek Jurkiewicz – wiceprzewodniczący Rady Miasta Świnoujście

RADA MIASTA ŚWINOUJŚCIE

Szanowna Młodzieży, Drodzy Maturzyści
Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu

Tradycyjnie, na symboliczne 100 dni przed Maturą, rozpoczynacie swój pierwszy w dorosłym życiu bal.

W imieniu Rady Miasta Świnoujście, którą mam zaszczyt reprezentować i swoim własnym przekazuję na Wasze ręce serdeczne gratulacje.
Zdaję sobie sprawę, że oprócz radości zaczynacie też przeżywać dni wyjątkowo wytężonej pracy. Pamiętacie jednak, że w trakcie zdawania egzaminów dojrzałości towarzyszyć Wam będę ciepłe uczucia i wsparcie ze strony Grona Pedagogicznego, Rodzin i Przyjaciół.

Niedługo też, już za sto dni, kiedy zdacie jeden z ważniejszych w życiu egzaminów, „utrapienia Wasze w radość się obrócą”.

Jestem przekonany, że dobrze wspominacie dzień, w którym wraz z Rodzicami podjęliście decyzję o rozpoczęciu nauki w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu, a czas spędzony w szkole był dla Was pożyteczny i kształcący. Wierzę, że wiedza i umiejętności, które wynosicie z tych lat nauki będą Wam procentowały w przyszłości.

Życzę, by wyniki matur pozwoliły na podjęcie wymarzonego kierunku studiów na wybranej uczelni.

Pani Dyrektor i Gronu Pedagogicznemu dziękuję za zaangażowanie w przygotowanie do Matury i dojrzałego życia kolejnego rocznika licealistów.

Rodzicom dziękuję, za współpracę i życzę by spełniły się ich marzenia dotyczące przyszłych dróg życiowych ich pociech, a naszych uczniów.

Życzę Wszystkim wyśmienitej, radosnej zabawy, aż do świtu.
Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku
Wiceprzewodniczący Rady Miasta
Jacek Jurkiewicz

Świnoujście, 2 lutego 2018 r.