Strona główna » 9 lutego odbędzie się NOC GROZY w CINEMA3D

9 lutego odbędzie się NOC GROZY w CINEMA3D

by Świnoujście w sieci

Ponownie powieje grozą w kinie CINEMA3D

W najbliższy piątek, 9 lutego w CINEMA3D ponownie powieje grozą. Punktualnie o 22:45, zdarzy się „Noc grozy, wyjątkowe wydarzenie dla fanów horrorów i nieprzespanych nocy

Impreza kierowana do widzów o mocnych nerwach na stałe wpisuje się w kalendarz kinowych wydarzeń. W piątek, 9 lutego fani horrorów, ponownie zobaczą mrożące krew w żyłach filmy w hurtowej ilości.

Jako pierwszy na wielkim ekranie pojawi się hiszpański horror „TAJEMNICA MARROWBONE”, który premierę światową miał 19 września 2017 r. Widzowie CINEMA3D będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć ten tytuł wyłącznie podczas maratonu „NOC Grozy”

„TAJEMNICA MARROWBONE ” – opis filmu
| Hiszpania | 110 min | Horror | 2017

Młody człowiek i jego rodzeństwo, którzy utrzymywali w tajemnicy śmierć swojej ukochanej matki, aby pozostać razem, są nękani przez złowrogą obecność w rozległym dworku, w którym żyją.
Zwiastun

 

Po krótkiej przewie, podczas której widzowie mogą skorzystać z dolewki dowolnego napoju w barze kina, emocje podgrzeje drugi film, tym razem w technologii 3D. Wes Craven, niekwestionowany i kultowy mistrz horroru, twórca takich filmów jak „Koszmar z ulicy wiązów” i „Krzyk”, pokaże jak wygląda strach w 3D w filmie „ Zbaw mnie ode złego”

„ZBAW MNIE ODE ZŁEGO 3D” – opis filmu
| USA| 107 min | Horror | 2011 |

W sennym miasteczku krąży opowieść o seryjnym mordercy, który poprzysiągł powrócić i zabić siedmioro dzieci, urodzonych w noc jego śmierci. Mroczna historia odradza się po 16 latach, a masakra zaczyna się na nowo. Czy psychopacie udało się przeżyć? Czy może jego dusza znalazła inne ciało, by wypełnić okrutną obietnicę? Tylko jedno z siedmiorga dzieci zna prawdę. Bug miał zginąć tamtej nocy, podczas której jego ojciec oszalał. Nieświadomy krwawej rzezi, jaką urządził jego tata, od dziecka męczony jest nocnymi koszmarami. Teraz, kiedy koszmar powrócił, Bug musi zmierzyć się ze złem, by ochronić swoich przyjaciół…
Zwiastun:

Zawsze wyczekiwany przez wszystkich fanów nocnego kina grozy finał i tym razem będzie prawdziwą „petardą”. Mrożący krew w żyłach horror inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w historii. Widzowie Nocy Grozy w CINEMA3D, będą mieli okazję zobaczyć film jako jedni z pierwszych, ponieważ „Winchester. Dom duchów” zadebiutuje na ekranach polskich kin właśnie w dniu maratonu.

„WINCHESTER. DOM DUCHÓW” PREMIERA
| USA, Australia | 100 min | Horror | 2018 |

Po tragicznej śmierci męża i syna, Sarah Winchester pogrąża się w żałobie i oddala od codziennego życia. Jest przekonana, że jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zostały zabite z broni skonstruowanej przez jej męża, czyli ze słynnego karabinu Winchester. By bronić się przed demonami Sarah zleca budowę niezwykłej posiadłości. Składający się z setek pokoi, skonstruowany jak labirynt, pełen prowadzących donikąd schodów i ślepych korytarzy dom ma być pułapką na duchy. Rodzina Winchester, zaniepokojona stanem zdrowia wdowy wzywa na konsultację słynnego psychiatrę, który ma odwieść kobietę od jej szalonych planów. Wkrótce okazuje się jednak, że Sarah Winchester wcale nie oszalała.
Zwiastun:

 

 

Bilety dostępne w kasach kin i na stronie www.cinema3d.pl

Kontakt dla mediów
Dział Marketingu i PR
Cinema 3D S.A.
E marketing@cienam3d.pl
T +48 7672088204 wew 22

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwadzieścia + 15 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW