Ośrodki Szkolno-Wychowawcze z Chojny, Pyrzyc, Sławna, Koszalina, Stargardu, Polic, Goleniowa i Suliszewa przystąpiły do Mistrzostw Województwa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Starszych, które odbyły się w na hali sportowej przy ZS nr 2.

Do półfinałów awansowały dwa najlepsze zespoły z każdej grupy tj. drużyny ze Szczecina i Stargardu oraz Pyrzyc i Koszalina.

W półfinale drużyna ze Szczecina po bardzo emocjonującym meczu wygrała z Koszalinem 4:3. Natomiast Stargard przegrał swój półfinał z Pyrzycami. W meczu o III miejsce padł remis 3:3 i zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne. Te lepiej wykonywali chłopcy z Koszalina i to oni mogli cieszyć się z zajętego 3 miejsca. W finale Szczecin nie dał szans Pyrzycom i wygrał 3:0. Szczecin i Pyrzyce będą reprezentować województwo zachodniopomorskie na Turnieju Ogólnopolskim w Płocku. Do kadry województwa zostali też włączeni wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliszewie Maciej Chrobot i Adam Pluciński.

Reprezentacja OSW w Suliszewie zajęła VIII miejsce. W swoich meczach uzyskali następujące rezultaty: ze Stargardem 2 : 1, z Goleniowem 1 : 3, ze Sławnem 0 : 2 i ze Szczecinem 0 : 6. Oprócz Maćka i Adama naszą szkołę reprezentowali: Bartek Soroka, Bartek Kiełbasa, Krystian Połubka, Jakub Świątkowski i Kamil Obrzud.

Puchary, statuetki i dyplomy zwycięskim zespołom wręczył dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliszewie Mariusz Bazan a wśród gości byli wicestarosta powiatu Wioletta Kaszak oraz wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Jan Kuźmiński.

Końcowa klasyfikacja Mistrzostw:

1. Szczecin
2. Pyrzyce
3. Koszalin
4. Stargard
5. Chojna
6. Sławno
7. Goleniów
8. Suliszewo
9. Police

Królem strzelców został – Dominik Pirkoś ze Szczecina
Najlepszym bramkarzem został – Adrian Surmacz z Pyrzyc
Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został – Cezary Marczak z Koszalina.
Czesław Kozak, Grzegorz Bajko