Strona główna » Rozsądni Radni uchronili Radę Miasta przed kompromitacją

Rozsądni Radni uchronili Radę Miasta przed kompromitacją

by Daniel SZYSZ

 

Rozsądni Radni uchronili Radę Miasta przed kompromitacją

Od rana jazgot i obrażanie się na rzeczywistość – rozsądni radni odrzucili intelektualny gniot przygotowany przez członków SLD – oświadczenia dotyczącego opracowania koncepcji techniczno – programowej: „Budowa Terminalu Kontenerowego w Porcie Zewnętrznym w Świnoujściu”.

Czytaj więcej na : http://www.eswinoujscie.pl/2017/02/09/radni-nie-przyjeli-uchwaly-w-sprawie-oswiadczenia-dotyczacego-opracowania-koncepcji-techniczno-programowej-budowa-terminalu-kontenerowego-w-porcie-zewnetrznym-w-swinoujsciu/

Dzięki Bogu znalazła się grupa 10 radnych, która była przeciwna przyjęciu tego potworka – szkoda, że większość ludzi, która w dniu dzisiejszym zabiera głos w tej sprawie nie przeczytało tego oświadczenia lub przeczytało bez zrozumienia – szkoda, że nie słuchacie argumentów Prezydenta Świnoujścia w tej sprawie.

Jeżeli inwestycja ta ekonomicznie będzie opłacalna dla portu i strategicznie ważna dla naszego kraju – to żadne oświadczenia radnych SLD jej nie zatrzymają.

Proponujemy aby przekazywać mniej obłudnych – kłamliwych i populistycznych „informacji” a zająć się merytoryczną pracą – członkowie SLD nie obrażajcie się na demokrację.

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

10 + 9 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.