Będą rozmawiać o tunelu

0 comment
Foto. Daniel SZYSZ. Tunel w krajach trzeciego świata

Foto. Daniel SZYSZ. Tunel w krajach trzeciego świata

W dniu 14 kwietnia( czwartek) 2016 roku w Świnoujściu z wizytą przebywać będą : Wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński, Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Jerzy Szmit oraz Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad Jacek Bojanowicz.

Celem wizyty jest omówienie spraw związanych z realizacją inwestycji budowy stałego połączenia pomiędzy wyspami Uznam i Wolin.

Po spotkaniu z Prezydentem Miasta odbędzie się briefing prasowy z udziałem Gości i Prezydenta Świnoujścia.


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

Leave a Comment

pięć × 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=