Strona główna » INTERFERIE wystawią swoją ofertę na berlińskich targach ITB

INTERFERIE wystawią swoją ofertę na berlińskich targach ITB

by Świnoujście w sieci

INTERFERIE wystawią swoją ofertę na berlińskich targach ITB

Hotele i obiekty z grupy INTERFERIE zaprezentują swoją ofertę na targach turystycznych ITB w Berlinie. Wydarzenie zaplanowano na dni 9-13 marca.

W 2016 roku berlińskie targi obchodzą jubileusz pięćdziesięciolecia. Z tej okazji wydarzeniu będzie towarzyszył niezwykle bogaty program atrakcji. W programie zaplanowano m.in. konferencje eksperckie, prezentacje, warsztaty oraz liczne pokazy i występy organizowane przez wystawców. Wśród tych, którzy zaprezentują się na stanowiskach z różnych krajów, nie zabraknie m.in. organizacji turystycznych, biur podróży, hoteli, firm oferujących turystykę przygodową, ekologiczną czy kulturalną oraz zajmujących się informacją turystyczną, technologiami i wdrażaniem oprogramowania dla branży turystycznej.

  • Obiekty z grupy INTERFERIE skupią się przede wszystkim na promocji swojej oferty uzdrowiskowej, połączonej z ofertą spa. Taki rodzaj wypoczynku turyści wybierają coraz częściej, a my staramy się odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego na berlińskich targach nie zabraknie przedstawicieli hotelu INTERFERIE Medical SPA oraz INTERFERIE Barbarka, które znajdują się w Świnoujściu. Pokażemy również propozycje obiektów INTERFERIE w Kołobrzegu, Ustroniu Morskim i Dąbkach – mówi Łukasz Kubacki, Marketing Manager grupy obiektów INTERFERIE.

Wszyscy zwiedzający będą mieli również okazję do zapoznania się z ofertą górskich hoteli INTERFERIE w Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju, które stawiają na propozycje aktywnego wypoczynku i odnowę biologiczną m.in z dedykowanymi ofertami dla sportowców.

Targi ITB Berlin to największe targi turystyczne w Europie, ważne dla przedstawicieli branży, oraz wyjątkowa atrakcja dla zwiedzających, którzy chcą poznać produkty i usługi wystawców, związane z szeroko pojętą turystyką i podróżami.
Źródło: interferie.pl

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW