Strona główna » Sprzątaj po swoim psie

Sprzątaj po swoim psie

by Świnoujście w sieci
Foto: BIK UM Świnoujście

Foto: BIK UM Świnoujście

 

Można dostać za darmo. Zestawy do zbierania psich odchodów.

Właścicielom psów przypominamy, że w urzędzie miasta cały czas można za darmo otrzymać zestawy do zbierania psich odchodów. Wystarczy zgłosić się pracowników Stanowiska Obsługi Interesantów (na parterze głównego budynku urzędu) lub Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa (budynek przy ulicy Wyspiańskiego 35 c).

SOI czynne jest w poniedziałki i czwartki od 7.30 do 16.30, a we wtorki, środy i piątki od 7.30 do 15.30. Natomiast WOSiL – od poniedziałku do piątku włącznie w godzinach 7.30 – 15.30.

Zapełniony worek można wrzucić do najbliższego kosza na śmieci.

  • Darmowe woreczki rozdawane są już od kilku lat i naprawdę widać, że coraz więcej osób z tego korzysta – mówi Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta. – Co jakiś czas jednak o tym przypominamy, bo z pewnością są osoby, które na przykład mają psa od niedawna i jako że wcześniej się tym nie interesowały, to po prostu nie wiedzą, że takie zastawy można dostać za darmo.

Jednocześnie przypominamy, że właściciele psów, którzy zostaną przyłapani na nieuprzątnięciu odchodów po swoich podopiecznym, muszą liczyć się z mandatem od 50 do 500 złotych .

Info: BIK UM Świnoujście

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW