Strona główna » VI Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia Dzieci Taekwondo. Foto

VI Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia Dzieci Taekwondo. Foto

by Świnoujście w sieci

06.06.2015 w hali GP 1 przy ul. Witosa 7 w Świnoujściu odbyły się Mistrzostwa Świnoujścia w kategoriach dziecięcych. Rywalizowali zawodnicy do 12 roku życia w trzech konkurencjach: wyskokówka, polegająca na kopnięciu w jak najwyżej zawieszoną tarczę, przeskokówka, polegająca na jak najszybszym kopnięciu naprzemiennym w tarcze na wysokości pasa, oraz kalaki – walki na pałki piankowe (tzw. makarony) , które wzbudzały najwięcej emocji wśród młodych uczestników i dopingujących ich licznie przybyłych kibiców.
W turnieju udział wzięło 79 zawodników z trzech klubów: Grom Bogatynia, Alkon Szczecin oraz Pomorze Świnoujście.

karate

Organizatorzy składają gorące podziękowania wszystkim , którzy zaangażowali się w pomoc przy turnieju – sędziom, sekundantom, rodzicom oraz sponsorom:
1. Pan Mariusz Barański za ufundowanie biletów do Parku Linowego “Bluszcz”
2. Sklep “U Staszka na trawniku” za ufundowanie słodyczy dla dzieci.
3. “Cesarskie Ogrody” – za posiłek dla sędziów
4. p. Bożenie Koteckiej właścicielce studia fitness „Feniks” za umożliwienie przygotowania siłowego naszych zawodników
Komplet wyników z zawodów:
Najlepsi zawodnicy: Agata Kolańska, Aleksander Partyka
Walki „kalaki”
Kategoria D1
1. Klaudia Bukowska „Pomorze” Świnoujście
2. Anna Darłak „Grom Bogatynia”
3. Weronika Zielińska „Pomorze” Świnoujście
Julia Nowak „Pomorze” Świnoujście
Kategoria D2
1. Sebastian Cempel „Pomorze” Świnoujście
2. Franek Deja „Pomorze” Świnoujście
3. Wojtek Rychlik „Pomorze” Świnoujście
Kategoria K1
1. Wiktoria Partyka „Pomorze” Świnoujście
2. Joanna Wrońska „Pomorze” Świnoujście
3. Liliana Paczkowska „Pomorze” Świnoujście
Maja Korek „Pomorze” Świnoujście
Kategoria K2
1. Agata Kolańska „Pomorze” Świnoujście
2. Julia Helon „Pomorze” Świnoujście
3. Wanesa Blacharczuk „Pomorze” Świnoujście
Jagoda Hływa „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M1
1. Olaf Marcińczyk „Pomorze” Świnoujście
2. Stanisław Garboś „Pomorze” Świnoujście
3. Adam Grudzień „Pomorze” Świnoujście
Konrad Heggesand „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M2
1. Hubert Siniecki „Alkon” Szczecin
2. Dawid Rutkowski „Pomorze” Świnoujście
3. Gracjan Zakens „Pomorze” Świnoujście
Artur Przeperski „Alkon” Szczecin
Kategoria M3
1. Aleksander Partyka „Pomorze” Świnoujście
2. Kryspin Nowotnik „Pomorze” Świnoujście
3. Arkadiusz Guła „Pomorze” Świnoujście
Marcel Suwalski „Alkon” Szczecin
Kategoria M4
1. Stanisław Zieliński „Pomorze” Świnoujście
2. Kajetan Rupar „Pomorze” Świnoujście
3. Kacper Szmaja „Pomorze” Świnoujście
Jan Walkowiak „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M5
1. Damian Koniuto „Alkon” Szczecin
2. Marcin Dziuba „Pomorze” Świnoujście
3. Kacper Czaja „Pomorze” Świnoujście
Miłosz Suwalski „Alkon” Szczecin
Kategoria M6
1. Piotr Rychlik „Pomorze” Świnoujście
2. Jakub Ościłowski „Alkon” Szczecin
3. Jakub Zając „Pomorze” Świnoujście
Konrad Bojadzijew „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M7
1. Marcel Janaszczyk „Pomorze” Świnoujście
2. Olivier Amani „Pomorze” Świnoujście
3. Oliwier Jędruch „Pomorze” Świnoujście
Adam Szpyt „Pomorze” Świnoujście

Przeskokówka
Kategoria D1+D2
1. Klaudia Bukowska „Pomorze” Świnoujście
2. Anna Darłak „Grom” Bogatynia
3. Sebastian Cempel „Pomorze” Świnoujście
Kategoria K1
1. Liliana Paczkowska „Pomorze” Świnoujście
2. Joanna Wrońska „Pomorze” Świnoujście
3. Wiktoria Partyka „Pomorze” Świnoujście
Kategoria K2
1. Agata Kolańska „Pomorze” Świnoujście
2. Wanesa Blacharczuk „Pomorze” Świnoujście
3. Gabriela Trzybińska „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M1
1. Stanisław Garboś „Pomorze” Świnoujście
2. Dominik Ciszewski „Pomorze” Świnoujście
3. Jakub Ambroszczyk „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M2
1. Szymon Siundziejew „Pomorze” Świnoujście
2. Jakub Gałązka „Pomorze” Świnoujście
3. Dawid Rutkowski „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M3
1. Marcel Suwalski „Pomorze” Świnoujście
2. Aleksander Partyka „Pomorze” Świnoujście
3. Kryspin Nowotnik „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M4
1. Kajetan Rupar „Pomorze” Świnoujście
2. Daniel Nowak „Pomorze” Świnoujście
3. Rafał Lipski „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M5
1. Hubert Łukomski „Pomorze” Świnoujście
2. Kacper Czaja „Pomorze” Świnoujście
3. Arkadiusz Murawski „Pomorze” Świnoujście

Kategoria M6
1. Adam Sienkiewicz „Pomorze” Świnoujście
2. Łukasz Łukawski „Pomorze” Świnoujście
3. Konrad Bojadzijew „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M7
1. Oliwier Jędruch „Pomorze” Świnoujście
2. Marcel Janaszczyk „Pomorze” Świnoujście
3. Olivier Amani „Pomorze” Świnoujście

Wyskokówka:
Kategoria D1+D2
1. Klaudia Bukowska „Pomorze” Świnoujście
2. Weronika Zielińska „Pomorze” Świnoujście
3. Julia Nowak „Pomorze” Świnoujście
Kategoria K1
1. Wiktoria Partyka „Pomorze” Świnoujście
2. Liliana Paczkowska „Pomorze” Świnoujście
3. Joanna Wrońska „Pomorze” Świnoujście
Kategoria K2
1. Agata Kolańska „Pomorze” Świnoujście
2. Julia Helon „Pomorze” Świnoujście
3. Gabriela Trzybińska „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M1
1. Stanisław Garboś „Pomorze” Świnoujście
2. Olaf Marcińczyk „Pomorze” Świnoujście
3. Dominik Ciszewski „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M2
1. Kacper Smerża „Pomorze” Świnoujście
2. Jan Wyralski „Pomorze” Świnoujście
3. Hubert Siniecki „Alkon” Szczecin
Kategoria M3
1. Aleksander Partyka „Pomorze” Świnoujście
2. Arkadiusz Guła „Pomorze” Świnoujście
3. Kacper Romasłowski „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M4
1. Kacper Szmaja „Pomorze” Świnoujście
2. Kajetan Rupar „Pomorze” Świnoujście
3. Daniel Nowak „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M5
1. Hubert Łukomski „Pomorze” Świnoujście
2. Arkadiusz Murawski „Pomorze” Świnoujście
3. Kacper Czaja „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M6
1. Łukasz Łukawski „Pomorze” Świnoujście
2. Adam Sienkiewicz „Pomorze” Świnoujście
3. Piotr Rychlik „Pomorze” Świnoujście
Kategoria M7
1. Oliwier Jędruch „Pomorze” Świnoujście
2. Adam Szpyt „Pomorze” Świnoujście
3. Kacper Siniecki „Alkon” Szczecin

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153392911381974.1073742981.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

12 + siedemnaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW