Strona główna » Muzyczne opowieści Krzysztofa Naklickiego zabrzmią w sobotnią „Noc muzeów” w ms44

Muzyczne opowieści Krzysztofa Naklickiego zabrzmią w sobotnią „Noc muzeów” w ms44

by Świnoujście w sieci

W sobotnią noc 16 maja o godzinie 21.00 kontynuujemy w Galerii Sztuki Współczesnej miejsce sztuki44, cykl muzycznych performance: „dźwięki wyspy”. Swój muzyczny projekt zatytułowany „Tales”/„Bajki” zaprezentuje Krzysztof Naklicki. Ogólnopolska akcja
„Noc muzeów” w tym roku odbywa się właśnie w najbliższą sobotę. I wtedy właśnie zapraszamy zarówno do galerii miejsce sztuki44 na koncert jak i do obejrzenia znakomitej wystawy grafiki.

Krzysztof Naklicki, muzyk, kompozytor, wykładowca w szkole muzycznej. Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na Wydziale Instrumentalnym w klasie akordeonu prof. Krzysztofa Olczaka oraz na Wydziale Wychowania Muzycznego i Rytmiki.
Krzysztof Naklicki jest laureatem międzynarodowych konkursów akordeonowych w Klingenthal i Wiedniu. Prowadzi działalność pedagogiczną, koncertową i kompozytorską. Jest dyrygentem polsko-niemieckiej Orkiestry Akordeonowej skupiającej młodzież ze szkół muzycznych Świnoujścia, Gryfic, Wolgast-Anklam i Stralsundu.

Projekt / islands sounds / jest próbą opisania tożsamości miejsca, wyspy Uznam, poprzez dźwięki. Pochodzące z obszaru natury, industrialne, biologiczne, skomponowane lub zaaranżowane przez twórców mieszkających na wyspie i tożsame z jej muzyczną fakturą

ms44

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

pięć × jeden =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW