Strona główna » Turniej tenisa ziemnego rozstrzygnięty

Turniej tenisa ziemnego rozstrzygnięty

W dniach 28.02. – 01.03.2015 r. w hali tenisowej OSiR „Wyspiarz” rozegrany został DEBLOWY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu w kategorii 80+ (suma lat obu zawodników – minimum 80).

W sobotę rozegrane zostały gry eliminacyjne – dwie grupy po 4 pary, a w niedzielę półfinały i finały. Wyniki decydujących gier;

(1A – 2B) Zdzisław Gogol / Grzegorz Kin – Mariusz Gliwicki / Edward Wójcicki 6 : 4 / 6 : 3

(1B – 2A) Aleksander Wróbel / Dariusz Chojnacki – Leszek Waga / Dariusz Roszczyk 6 : 2 / 7 : 5

W finale, Aleksander Wróbel / Dariusz Chojnacki pokonali Zdzisława Gogola i Grzegorza Kina 6 : 4 / 6 : 3.

W spotkaniu o III miejsce, Mariusz Gliwicki / Edward Wójcicki wygrali po zaciętym pojedynku z duetem Waga / Roszczyk 6 : 3 / 1 : 6 / 10 : 8 .

Na zakończenie turnieju najlepsze pary otrzymały okolicznościowe puchary i dyplomy a wśród wszystkich uczestników rozlosowana została nagroda dodatkowa : karnet 5-wejściowy na halę tenisową.