Strona główna » Pierwsze bilety w jedną stronę? Zobacz Film

Pierwsze bilety w jedną stronę? Zobacz Film

by Daniel SZYSZ

bezdomni (Copy)

Dziś (wtorek) przed południem funkcjonariusze straży miejskiej i urzędnicy przeprowadzili na ulicy Uzdrowiskowej na wydmach akcję związaną z kampanią mającą na celu ograniczenie w naszym mieście liczby bezdomnych.

Grupa bezdomnych zamelinowała się w bunkrze, w którym wcześniej wybiła otwór aby móc do niego wejść , przed bunkrem urządzili prawdziwy piknik z ogniskiem, siedziskami oraz stosem przywleczonych w to miejsce śmieci.

bezdomni (2) (Copy)
Zapytaliśmy rzecznika Prezydenta Roberta Karelusa o przebieg akcji, rezultaty oraz podjęte kroki, odpowiedź zamieszczamy poniżej.
– Akcja miała związek z kampanią mającą na celu ograniczeniem liczby bezdomnych pochodzących spoza naszego miasta. Niewykluczone, że w najbliższych dniach dwoje z czwórki osób przebywających w tym bunkrze wyjedzie ze Świnoujścia.

bezdomni (4) (Copy)

Za dwa dni obaj mają zgłosić się do komendy policji, gdzie zostanie im zaproponowany bilet na pociąg do miejsca skąd pochodzą, który sfinansuje opieka społeczna z tej miejscowości. Co do dwóch pozostałych, to będą podejmowane próby przekonania ich do opuszczenia Świnoujścia.

bezdomni (3) (Copy)

Do końca miesiąca wejście do bunkra, w którym koczują, zostaną zamurowane. W najbliższych tygodniach podobne działania przeprowadzone będą również w innych tego typu obiektach w tym rejonie.

Robert Karelus

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

czternaście − dwanaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.