Strona główna » Remisowy sparing „Prawobrzeża”

Remisowy sparing „Prawobrzeża”

by Świnoujście w sieci

 

W niedziele 23.02 2014 drużyna UKS-u „Prawobrzeża” Świnoujście rozegrała sparing , który był kolejnym sprawdzianem przed inauguracja rundy rewanżowej rozgrywek o mistrzostwo A – klasy. Rywalem świnoujskiej drużyny był zaprzyjaźniony „Zalew” Stepnica. Mecz został podzielony na trzy tercje po 30 min. co dało obu trenerom sprawdzenie większej ilości zawodników.

W pierwszej odsłonie spotkania zawodnicy ze Świnoujścia byli strona przeważająca, i stworzyli sobie mnóstwo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, jednak w ich wykończeniu zabrakło szczęścia i koncentracji. W bramce uksiakow niezwykle pewnym punktem drużyny był bramkarz Oskar Chrzanowski, który bardzo dobrze asekurował linie obrony i popisywał się pewnymi interwencjami na linii bramkowej jak i na przedpolu.

Druga tercja to również lekka przewaga Świnoujścian, ale tym razem zakończona bramkami. Swoje bramki strzelili młodzi podopieczni trenera Łukasza Kupczyka: Krystian Rogowicz i Daniel Frątczak. Zadowolony z drugiej części spotkania był trener Michał Stelmaszczyk, który chwalił swoich podopiecznych za styl gry i zaangażowanie. W trzeciej tercji spotkania w poczynania gospodarzy wdarł się chaos , który skrzętnie wykorzystali przyjezdni wygrywając te cześć spotkania 2 do 0 i tym samym remisując cale spotkanie 2 do 2.

W grze zawodników „Prawobrzeża” można zauważyć znaczna poprawę szczególnie w konstruowaniu akcji, lecz niestety brakuje skuteczności. Nad tym elementem gry dalej będzie pracował sztab trenerski świnoujskiego klubu. Warto również wspomnieć że w meczach kontrolnych oprócz strzelców bramek którymi byli juniorzy, wprowadzani do gry są bracia Szewczykowie jak i najmłodszy w tej grupie 16-letni Dominik Urbański. Kolejny mecz sparingowy UKS rozegra w środę 26 lutego w Kamieniu Pomorskim z tamtejszym „Gryfem”. Początek spotkania godz. 18.00 boisko w Kamieniu Pomorskim.

Sponsorem Głównym jest firma Polskie LNG S.A.

Sponsorzy- Terminal Promowy Świnoujście Sp. z o.o., Langat Dariusz Dendor.

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

11 − 3 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW