Strona główna » Sobotnie granie

Sobotnie granie

by Świnoujście w sieci

W sobotę 13 grudnia na Hali przy ul. Białoruskiej na Warszowie odbył się kolejny organizowany przez UKS „Prawobrzeże” halowy turniej piłki nożnej dla młodych piłkarzy. Podczas zawodów oprócz drużyn „Prawobrzeża” zaproszone zostały trzy kluby: MKS „Flota” Świnoujście wystawiła dwie ekipy, OKS „Euroinsbud” Goleniów oraz „Orzeł” Łożnica.

Trenerzy zespołów wystawili po dwie drużyny, które zostały podzielone na grupy A i B. Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym” w poszczególnych grupach w 12 minutowym czasie gry. Mecze w grupach były pełne emocji, składnych akcji i przepięknych bramek. Najlepszą ekipą w fazie grupowej okazał się zespół OKS „Euroinsbud” Goleniów II, który wygrał wszystkie mecze i pewnie awansował do dalszej fazy turnieju. Oprócz OKS „Euroinsbud” Goleniów II z grupy B awansowała także „Flota II” Świnoujście, która w ostatnim meczu fazy grupowej (decydującym o wyjściu z grupy B) po dramatycznej końcówce pokonała 1:0 zespół „Prawobrzeża II” Świnoujście.

Z grupy A awansowały „Flota I” Świnoujście oraz „Orzeł” Łożnica I. Nasze zespoły zajęły solidarnie trzecie miejsca w grupach i zagrały o miejsca 5 i 6. Najciekawszym spotkaniem turnieju okazał się drugi półfinał, pomiędzy OKS „Euroinsbud” Goleniów II, a „Orłem” Łożnicą I, gdzie o losach spotkania musiały rozstrzygnąć rzuty karne (w meczu 0:0), które wygrała ekipa „Orła I” Łożnica awansowała do finału. „Najważniejsze, że młodzież miała szansę pograć ze sobą, cieszymy się, że mamy nawiązane kontakty z innymi klubami naszego województwa, wyniki nie są tu najważniejsze, liczy się miło spędzony czas młodych ludzi ze Świnoujścia”- podsumował sobotnie granie trener „Prawobrzeża”.

Organizatorzy oraz uczestnicy turnieju składają serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Gimnazjum Publicznego Nr 3 w Świnoujściu Renacie Brudnik za udostępnienie Hali Sportowej na czas zawodów sportowych.

Sponsorem Głównym jest firma Polskie LNG S.A.

Sponsorzy- Terminal Promowy Świnoujście Sp. z o.o., Langart Dariusz Dendor.

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

19 + dziewięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW