Strona główna » Ozdoby świąteczne podobają się. Zobacz Film

Ozdoby świąteczne podobają się. Zobacz Film

by Świnoujście w sieci

Już od listopada rozpoczęto montowanie w różnych częściach miasta ozdób świątecznych, przeważnie podświetlanych.
Klika dni temu ustawiono w centralnym punkcie miasta potężną kolorową choinkę oraz nowość! trzy duże koniki morskie wykonane przez uczniów Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu.

Komentarze i opinie padające z różnych stron przeważnie są pozytywne – ozdoby zamontowane w mieście podobają się szczególnie po zapadnięciu zmroku kiedy wszystkie są włączone.

ozdoby
Montażem świątecznych zajmuje się świnoujska spółka Instalatorstwo Elektryczne A.M.M. Sienkiewicz. Prace rozpoczęły się od wieszania świetlnych kurtyn, następnie montowane będą kolejne ozdoby. Plac Wolności został już przyozdobiony. Natomiast pozostałe miejsca zostaną przyozdobione najpóźniej do 15 grudnia 2014 r.

ozdoby (3)

 

W tym roku, już po raz drugi do świątecznej dekoracji miasta włączyli się uczniowie Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. W ubiegłym roku zrobili piękne święcące konstrukcje przypominające zapakowane prezenty. Tym razem uczniowie klasy nawigacyjnej przygotowali trzy duże podświetlane koniki morskie. Oprócz ozdób przygotowanych przez uczniów ZSM, będzie także kilka innych nowych elementów, które pojawią się m.in. na deptaku Józefa Piłsudskiego, placu Wolności. W tym tygodniu rozpoczęło się wieszanie i ustawianie świątecznych ozdób w prawobrzeżnej części miasta.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

sześć + 13 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW