Gdy „politycy” zaczynają rozmawiać za zamkniętymi drzwiami – mieszkańcy muszą mocno pilnować swoich portfeli.

W dniu wczorajszym – „oczywiście nieformalnie” zawiązał się koalicja SLD – PO w Świnoujściu – jak twierdzi była kandydatka na prezydenta Świnoujścia radna Jabłońska to nie koalicja a Współpraca w zakresie kluczowych inwestycji i zadań Miasta – jak zwał tak zwał.

Nie ma nic złego w tym, że partie polityczne zawiązują sojusze – na tym polega polityka – jednak to, że ukrywają to przed mieszkańcami jest nieuczciwe.

W dniu wczorajszym już po zakończeniu obrad – radni przenieśli się do innego pomieszczenie o czym poinformował na FB radny Borowski – Sesja zakończona, a obrady dalej trwają. Tematem MKS Flota Świnoujście

Co radni ukrywają przed mieszkańcami – co stało na przeszkodzie aby kontynuować rozmowy po zakończeniu obrad Rady w tym samym pomieszczeniu ?? – Radne Agatowska i Jabłońska próbuje bagatelizują ten „incydent” – jednak warto pamiętać, że politycy mający uczciwe zamiary nie powinni zatrzaskiwać drzwi – bo – Gdy „politycy” zaczynają rozmawiać za zamkniętymi drzwiami – mieszkańcy muszą mocno pilnować swoich portfeli.