Strona główna » Świnoujscy biegacze na II Biegu Mikołajkowym w Policach. Foto-Video

Świnoujscy biegacze na II Biegu Mikołajkowym w Policach. Foto-Video

by Świnoujście w sieci

Wczoraj (niedziela) w II edycji Biegu Mikołajkowego w Policach uczestniczyła spora grupa biegaczy jak również chodziarzy Nordic Walking ze Świnoujścia.
Wszyscy rywalizowali na dystansie 10 km (bieg główny) oraz Nordic Walking 10km, trasa biegu lekko pofałdowana wiodła drogami szutrowymi i leśnymi Lasów Państwowych Puszczy Wkrzańskiej.

Na starcie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach stanęło 650 Mikołajów !!! ubranych w specjalne czapki oraz kolorowe stroje w tym spora grupa biegaczek z Babskiego Teamu oraz chodziarzy z Klubu Nordic Walking Włóczykije Świnoujście.

Police002
Na mecie na wszystkich uczestników którzy ukończyli bieg czekały pamiątkowe, świąteczne, kolorowe medale.

Police005
Organizatorzy (BBL Team Police- Zbigniew Pokrzywiński) ze świąteczną oprawą poszli krok dalej zapewniając wszystkim uczestnikom pyszne pierogi oraz gorący barszczyk, nie zabrakło również słodkiego dodatku.

Police003
Jak podkreślają organizatorzy – jest to największa tego rodzaju sportowa impreza odbywająca się w regionie integrująca środowisko biegaczy z naszego województwa i kraju.
Bieg zorganizowano wzorowo, trasa malownicza, oprawa niesamowita ( ryk trąb w lesie) a nagród tyle, że nikt nie był w stanie zliczyć.

Police004
Uczestnicy biegu na zakończeniu imprezy chóralnie podziękowali organizatorom zapowiadając jednocześnie powrót na III edycję biegu za rok.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152921467596974.1073742783.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

trzy × 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW