Strona główna » Straż miejska zatrzymała trzech mężczyzn za nielegalny handel

Straż miejska zatrzymała trzech mężczyzn za nielegalny handel

by Świnoujście w sieci

Komendant Straży Miejskiej będąc po cywilnemu zauważył mężczyznę handlującego przed Centrum Handlowym Uznam. Okazało się, że to Słoweniec pochodzenia rumuńskiego. Handlował nielegalnie perfumami, lornetkami, elektrycznymi maszynkami do golenia, zegarkami itp. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów.

Foto.BIK

Foto.BIK

Na miejsce przyjechał patrol SM. Mężczyzna został ukarany mandatem gotówkowym, a potem przewieziony do Komendy Miejskiej Policji. Tam przyznał, że na terenie Świnoujścia są jeszcze inni jego koledzy, którzy również nielegalnie handlują. W związku z tym, że brak dokumentów tożsamości w strefie przygranicznej jest przestępstwem, Słoweńca przejęła Straż Graniczna.

W tym czasie na ulicy Bema patrol SM wraz z policjantami zatrzymał kolejnych dwóch mężczyzn, którzy również nielegalnie handlowali takim samym towarem. Obu ukarano mandatem gotówkowym. Natomiast towar, którym handlowała cała trójka został zabezpieczony przez Straż Graniczną.

policja (2)

– Jakiś czas temu udało nam się zlikwidować nielegalny handel przy granicy. Nieodpuścimy również i w tym przypadku – zapowiadają miejscy strażnicy.

Osoby, które zauważą na terenie miasta osoby, co do których można podejrzewać, że nielegalnie handlują, proszone są o telefon do Straży Miejskiej pod numer 91 321 99 40 (w przypadku, gdy patrol jest na terenie miasta telefon stacjonarny po chwil oczekiwania automatycznie przełącza połączenie na komórkę SM).

Tekst: BIK UM Świnoujście

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

4 × pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW