Strona główna » Spotkanie z Krzysztofem Bosakiem w Świnoujściu

Spotkanie z Krzysztofem Bosakiem w Świnoujściu

by Świnoujście w sieci

Świnoujscy narodowcy serdecznie zapraszają na wydarzenie pt. “Spotkanie z Krzysztofem Bosakiem w Świnoujściu”, które odbędzie się w niedziele, 19 października o godzinie 18:00, w Restauracji “Gryfia”, znajdującej się przy ul. Piłsudskiego 10 (fragment będący obecnie deptakiem). Organizatorem tego spotkania są lokalne struktury Ruchu Narodowego, a więc jego emanacja w postaci Narodowego Świnoujścia.

Patronat medialny nad spotkaniem objęło pismo społeczno-polityczne “Myśl.pl” oraz internetowy portal Narodowcy.net, a więc media powiązane z Ruchem Narodowym. Spotkanie te zainauguruje kampanię RN przed wyborami samorządowymi. W województwie zachodniopomorskim aktywiści Ruchu wystartują do Sejmiku. W wielu jednak miejscach w kraju, narodowcy wystawią także kandydatów do rad miast, a także na prezydentów i burmistrzów.

Gościem świnoujskich młodych patriotów będzie kol. Krzysztof Bosak, jeden z liderów RN. Urodzony w Zielonej Górze w roku 1982. Obecnie mieszka w Warszawie. Wieloletni działacz Młodzieży Wszechpolskiej, prezes tej organizacji w latach 2005-2006. Mając 23 lata został najmłodszym posłem na Sejm V kadencji (2005-2007). Po 2008 roku wycofał się z polityki.

Następnie związany był z Fundacją Republikańską. Od 2011 roku członek zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, budowanego na bezie porozumienia Obozu Narodowo-Radykalnego oraz Młodzieży Wszechpolskiej. Po odejściu z Fundacji Republikańskiej, od 2012 roku aktywnie uczestniczy w organizowaniu Ruchu Narodowego, pełniąc w nim funkcję członka Rady Decyzyjnej. Na spotkaniu, prócz Krzysztofa Bosaka będzie można również wysłuchać lokalnych działaczy Ruchu Narodowego, działających w ramach Narodowego Świnoujścia.

Serdecznie zapraszamy!

Narodowe Świnoujście

Magiczny zachód w Świnoujściu


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW