Strona główna » Platformowe fochy – Żmuda Trzebiatowska bojkotuje kandydatów PO ??

Platformowe fochy – Żmuda Trzebiatowska bojkotuje kandydatów PO ??

by Daniel SZYSZ

Dlaczego podczas prezentacji kandydatów do Rady Miasta oraz kandydatki na fotel prezydenta Świnoujścia brakowało Pani Poseł Żmudy-Trzebiatowskiej oraz czy wspiera Pani „te” kandydatury – zapytaliśmy posłankę – niestety do chwili obecnej nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie Pani poseł ma „focha”.

Przez ostatnich kilka miesięcy Pani Poseł Żmuda-Trzebiatowska lansowała się w mediach na jedyną, którą może wystawić Platforma Obywatelska w najbliższych wyborach a ona wygra je bez żadnego problemu.

Działacze Platformy Obywatelskiej w Świnoujściu mają już dość jej „nieomylności” i dlatego wstawiono inną kandydatkę. W związku z czym Pani Poseł „nie zaszczyciła” swoją osoba spotkania podczas której prezentowano kandydatów PO.

Jak dowiadują się nasi dziennikarze – to jest właśnie początek końca kariery polityczniej tej Pani – mówią nieoficjalnie działacze PO w naszym mieście.


Po naszej publikacji otrzymaliśmy od Pani poseł taką informację:

„Zaproszenie na briefing rozpoczynający kampanię otrzymałam z dwudniowym wyprzedzeniem, ale wcześniej byłam umówiona na drobny zabieg chirurgiczny. Niestety, z powodu złego samopoczucia nie byłam w stanie wziąć udziału w tym wydarzeniu.
Ze względu na dość poważne zadania, jakie postawiły przede mną Premier Ewa Kopacz, a także Minister Teresa Piotrowska i Minister Joanna Kluzik – Rostkowska, będę miała sporo pracy Komisji Spraw Wewnętrznych i w Podkomisji d/s Szkolnictwa Zawodowego, mój udział w kampanii wyborczej do samorządu będzie dość ograniczony.
Będę oczywiście wspierała kandydatów PO w Świnoujściu i mam nadzieję z sukcesem.

Wiem, że mój sukces wyborczy, który jest także sukcesem Świnoujścia, bo jestem przedstawicielem Mieszkańców miasta, jest solą w oku niektórych politykierów, dla których ważniejsze są polityczne gierki i osobiste ambicje od dobra mieszkańców.
W kwestiach bycia lub nie bycia posłem, prezydentem miasta, czy radnym, na szczęście decydujące znaczenie ma głos wyborców.
Pseudo działaczom PO, którzy nie maja odwagi wypowiadać się pod swoim nazwiskiem proponuję, żeby zajęli się działaniami na rzecz wyborców, a nie knowaniami.”

Pozdrawiam
Ewa Żmuda-Trzebiatowska

 

trzebiatowska

 

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również