Strona główna » Ponad 200 nazwisk ale czy są jakieś osobowości ??

Ponad 200 nazwisk ale czy są jakieś osobowości ??

by Świnoujście w sieci

Ponad dwustu kandydatów wystartuje w najbliższych wyborach do Rady Miasta – to prawie 10 osób na jedno miejsce – to jak za minionych czasów taką popularnością cieszyły się tylko renomowane kierunki studiów.

Kim są, co o nich wiemy – często są to ludzie z przypadku ponieważ trzeba zapełnić listy, inni to politykierzy, którzy wiedzą lepiej od nas co jest nam potrzebne – są też kandydaci, którzy nie mają żadnego innego sposobu na życie jak polityka i tylko dzięki niej mają prace i prowadzą w miarę spokojne życie od wyborów do wyborów.

Ale czy są wśród nich kandydaci, którzy cokolwiek w swoim życiu osiągnęli – czy udowodnili swoją pracą i zaangażowaniem społecznym, że chcą dla nas pracować a nie nami rządzić ??

To, że ktoś jest wyśmienitym inżynierem, czarującą ekspedientką, rewelacyjnym lekarzem, bardzo dobrym fotografem czy też nie najgorszym urzędnikiem, itd.. – to wystarczająca rekomendacja aby sprawować mandat radnego ??

Zastanówmy się komu powierzamy nasz głos – a co za tym idzie część własnych pieniędzy – Oni po wyborach nie przyjdą i nie zapytają jaki macie pomysł – będą twierdzić, że już zostali wybrani i wiedzą lepiej co nam trzeba

Tak więc zastanówcie się dobrze i przejrzyście listy kandydatów – sprawdźcie na kogo oddajecie swój głos.

 

wybory-urna-glosowanie

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW