Strona główna » II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta

II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta

by Świnoujście w sieci

W dniach 11-12 października świnoujski klub “Sonata Scrabble” przy wsparciu Urzędu Miasta i Miejskiego Domu Kultury organizuje II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta.

Miejscem rozgrywek będzie hotel Interferie Medical Spa, a sam turniej stanowić będzie świnoujską odsłonę elitarnego cyklu Grand Prix Polskiej Federacji Scrabble.

Zwycięzca otrzyma Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście oraz nagrodę pieniężną w wysokości 800 złotych. Kolejne dwa miejsca to również puchar oraz odpowiednio 600 i 400 złotych. Zawodnicy, którzy zajmą czwarte i piąte miejsce otrzymają po 300 i 200 złotych.

Szczegółowy harmonogram imprezy na stronie: pfs.org.pl

plakatstrona

Ponad dwuletnia działalność świnoujskiego klubu “Sonata Scrabble” to z impetem wbita i dumnie łopocząca na zachodnich rubieżach kraju flaga z charakterystycznym kremowo-zielonym logotypem Polskiej Federacji Scrabble. Ponad setka zorganizowanych turniejów, najwyższa w Polsce frekwencja i rekordowa liczba zawodników uczestniczących w klubowych potyczkach w ciągu ostatniego roku to niebagatelny dorobek, jak na przedsięwzięcie w niespełna czterdziestotysięcznym ośrodku. Świnoujska agenda słynie przede wszystkim z pracy z młodzieżą i seniorami.

Świnoujski klub „Sonata Scrable”

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151520059066974.558520.283752206973&type=3/” width=”550″/]

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW