Strona główna » 2 lata różowego „Babskiego Teamu”

2 lata różowego „Babskiego Teamu”

by Świnoujście w sieci

“Biegać każda może, trochę lepiej lub trochę gorzej, nie siedź w domu, rusz się, dołącz do naszego teamu….” taką zachętę do biegania możemy przeczytać na profilu grupy na popularnym portalu społecznościowym FB.
Już jutro mija DWA lata od powstania amatorskiej drużyny biegowej „BABSKI TEAM” , z tej okazji odbyło się spotkanie członkiń…. były kwiaty ,baloniki, życzenia i wspomnienia…strzeliły korki szampana, pokrojono przepyszny tort , zaśpiewano 100 lat…

bt (3)
Grupa działa prężnie a swoją aktywnością zaraża innych i nie tylko bieganie im w głowie, morsują, jeżdżą na rolkach, pokonują setki kilometrów na rowerach, grają w tenisa, uczestniczą w różnych akcjach i dużo by jeszcze pisać, pomysły się nie kończą.

bt (4)
Gdyby jeszcze ktoś nie wiedział czym zajmuje się grupa przesympatycznych wesołych biegaczek poniżej zamieszczamy to co napisały same o sobie:
– Babski Team to amatorska grupa biegowa, której liczba członkiń wynosi około 30 osób. Idea Babskiego Teamu narodziła się za sprawą kilku kobiet, które uwielbiają biegać. Wspólne zawody zintegrowały „babskie” środowisko biegaczek i tak pasją biegania postanowiłyśmy zarażać innych, a przede wszystkim kobiety.
Od czasu powstania Babskiego Teamu (a mijają już dwa lata) liczba członków, jak i przyjaciół skupiających się wokół nas znacznie wzrosła. Organizujemy treningi, m.in. „wycieczki biegowe”, gdzie wspólnie pokonujemy kolejne kilometry. Ponadto dla tych osób, które zaczynają swoją przygodę z bieganiem odbywają się dwa razy w tygodniu treningi na ‘Orliku”, gdzie uczymy się techniki biegania pod okiem naszej czujnej trenerki.

bt
Naszym celem jest przede wszystkim propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. Powtarzamy: „Najtrudniejszy pierwszy krok”, a później ktoś nam z dumą w głosie mówi: Dzięki Wam przebiegłam swoje pierwsze 15 km.
Więcej o grupie: https://www.facebook.com/pages/Babski-Team-%C5%9Awinouj%C5%9Bcie/100464090112693?fref=ts

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW