Strona główna » Warto przyjść i posłuchać

Warto przyjść i posłuchać

by Świnoujście w sieci

Ośrodek Interwencji Kryzysowej oraz Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, działające w strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie organizują bezpłatne warsztaty
informacyjno-edukacyjno-profilaktyczne, podczas których mieszkańcy naszego Miasta będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu wychowania dzieci oraz sposobów pokonywania problemów dnia codziennego.

“Prawne aspekty związku konkubenckiego” czy “Sposoby radzenia sobie z lękiem u dzieci w różnych fazach rozwoju” to tylko niektóre z tematów proponowanych podczas prowadzonej akcji.

Warsztaty odbędą się w terminie od 06 października do 30 listopada 2014 roku w siedzibie MOPR, ul. J. Dąbrowskiego 4, III piętro pok. 313 i zostaną przeprowadzone przez specjalistów z zakresu psychologii, socjologii i prawa.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 91 32 25 481 w godzinach od 730 do 1530 lub zgłoszenie się osobiście do siedziby MOPR ul. J. Dąbrowskiego 4, pok. 202 na II piętrze.

– Z uwagi na fakt, iż liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, ostateczny termin zgłoszenia uczestnictwa upływa na dwa dni przed interesującym Państwa planowanym szkoleniem informuje Gabriela Poniedziałek
Petruk Dyrektor świnoujskiego MOPR.

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW