Strona główna » Mistrzostwa Europy w Match Racingu- na wodzie i na lądzie. Video

Mistrzostwa Europy w Match Racingu- na wodzie i na lądzie. Video

by Świnoujście w sieci

Dziś (środa) o godzinie 11.30 w Sali Ocean w Hotelu Hampton by Hilton odbyła się konferencja prasową dotyczącą Mistrzostw Europy w Match Racingu, które odbędą się w Świnoujściu w dniach od 10-13 lipca br.

konferencjahilton (2)
Na spotkaniu w którym uczestniczyli przedstawiciele UM Świnoujście, media oraz przedstawiciele organizatora: Magda Makowska i Tomasz Mocarski zaprezentowano program Mistrzostw Europy.
W imprezie weźmie udział 12. międzynarodowych załóg które będą się zmagać o tytuł najlepszej załogi starego kontynentu w Match Racingu. Będzie to pierwsza tej rangi impreza żeglarska zorganizowana w Świnoujściu w której udział już zapowiedzieli wybitni zawodnicy.

Miejsce gdzie rozegrane zostaną regaty „wytyczy aura”, wzięto pod uwagę trzy akweny: Zatoka Pomorska koło Wiatraka, Terminal PLNG oraz w centrum miasta. Natomiast baza mistrzostw będzie się znajdować w Świnoujskiej Marinie.
Imprezy towarzyszące regatom a przeprowadzane na lądzie to: konkurs plastyczny dla najmłodszych , programy edukacyjne, treningi biegowe poprzedzone rozgrzewką, Nordic Walking w pigułce, symulator statku, rejsy statkiem i regatowymi jachtami oraz bogaty panel dyskusyjny pod nazwą „Dyskusje pod Żaglami”.

hiltonkonferencja
Przewidziani goście – Alicja Reisch-Modlińska, Tomasz Bonecki, Maciej Grabowski, Ilona Felicjańska, Rafał Ziemkiewicz, Jacek Żakowski.
Należy też dodać, że miasto dołożyło się do imprezy kwotą 115 tys. zł.

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW