Strona główna » Po co te słupy – mamy pomysł jak je zagospodarować.

Po co te słupy – mamy pomysł jak je zagospodarować.

by Świnoujście w sieci

Po co ustawiono rząd słupów na Placu Wolności i czemu one mają służyć zastanawiają się mieszkańcy Świnoujścia już ponad rok – sprawa trafiła na obrady Sesji Rady Miasta – gdzie jeden z radnych pytał – po co one tam stoją i zaapelował o ich „jakieś” wykorzystanie.

Podpowiadamy – jest jeden genialny pomysł na wykorzystanie tej „instalacji”

Powieśmy tam portret nam panującego prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza.

Człowiek jest zarobiony – czasu chwili wolnej nie ma – nasz dobry gospodarz miasta „zmuszony” jest do przyjmowania delegacji – przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i licealistów, przedstawicieli ogrodów działkowych – pracowników i pracodawców – emerytów i rencistów milicji obywatelskie …

Gdy powiesimy portret naszego „słoneczka” każdy obywatel chcący wyrazić swoją wdzięczność będzie mógł złożyć kwiaty przed obrazem prezentującym „władcę” a odpowiednie służby prezydenta – np. urzędnicy BIK Pani Lachowska i Pan Karelus – będą przedstawiać codzienne raporty Prezydentowi – kto i za co jest mu wdzięczny.

W ten oto sposób Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiwicz nie będzie marnował czasu na spotkania z ludem – a całkowicie będzie mógł oddać się pracy na rzecz tegoż ludu – oczywiście z przerwami na tenisa – a lud będzie miał swoje miejsce gdzie będzie mógł czcić”wodza”.

Rozważcie ten pomysł.

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW