Strona główna » Przedszkole Miejskie nr.5 zaprasza na piknik

Przedszkole Miejskie nr.5 zaprasza na piknik

by Daniel SZYSZ

W piątek 13.06.2014 o godzinie 15:00 rozpoczynamy zabawę na placu zabaw w przedszkolu miejskim nr 5 (ul. Witosa 7).Zapewniamy świetną zabawę.
Na początek pyszne ciasta dla łasuchów, a wygłodniałych zaprosimy na ognisko z kiełbaskami. Później każdy znajdzie coś dla siebie: przejażdżki konno z paniami z „Kopytka”, szalone skoki na „dmuchańcach”, zabawa z szantami, a na pamiątkę upominek z kiermaszu. Żadne dziecko nie wyjdzie bez pomalowanej buzi, a dziewczynki zaprosimy do pani z kolorowymi warkoczykami. W przerwie trzeba koniecznie skosztować pysznego bigosu naszych Pań kucharek z wiejską pajdą chleba. Odwiedzi nas także straż pożarna, która w razie upału pomoże się nam ochłodzić przy fontannie z sikawki. Oczywiście wszystkie przedszkolaki obecność obowiązkowa! Chętnie powitamy także przyszłych przedszkolaków, które od września zostaną naszymi Krasnalami.
Rada Rodziców.

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również