Strona główna » Awantury pijackie na Placu Wolności !!!

Awantury pijackie na Placu Wolności !!!

by Daniel SZYSZ

Dziś przed południem doszło do awantur pijackich na Palcu Wolności! Towarzystwo wzajemnej adoracji urządziło sobie na leżankach w centrum miasta libację alkoholową!

Zdjęcie-0003
Mężczyzna i kobieta zajęli leżankę i ławkę obstawiając je butelkami piwa, skutecznie tym samym odstraszając wszystkich przybyłych na plac.

pijacy (2)
Jak by tego było mało, pies który przybył wraz z nimi załatwiał się pomiędzy leżankami i biegał jak szalony bez kagańca i smyczy.
W pewnym momencie pies wbiegł pod nogi starszej kobiety która upadła ! …pies pobiegł dalej pomiędzy bawiące się przy wodzie dzieci, dorośli zaczęli reagować, doszło do awantury, pijana kobieta zaczęła kląć i zachowywać się agresywnie, doszło do utarczek słownych….partner kobiety na szczęście był tak „zmęczony”, że nie miał siły pomóc koleżance!

pijacy (3)
Niestety! Po raz kolejny, licznie zabrani na placu turyści musieli oglądać tak żenujące sceny…”będą mieli co wspominać”!
Podpowiadamy służbom pilnującym porządku w mieście – czasami warto wyjść z samochodu i przejść się, dużo więcej można wtedy zobaczyć.

pijacy (4)

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również