Strona główna » Pobiegli ekologicznie! FOTO-VIDEO

Pobiegli ekologicznie! FOTO-VIDEO

by Świnoujście w sieci

Wczoraj (Piątek) odbył sie jedyny w Swoim rodzaju “Bieg ekologiczny”, na 3,5 kilometrową trasę ruszyło Prawie 40 biegaczy którzy pilotowani byli przez samochod Elektryczny.

Bieg przygotowany Byl przez Świnoujską Organizację Turystyczna i Babski drużyny, kazdy uczestnik MOGL wygrać wycieczkę do Heide Parku od Biurach turystycznego Fregata, karnety na fitness, Bony zakupowe czy sklepu Intermarche, niespodzianki OD FIRMY Garo i. Świnoujskiej Organizacji Turystycznej. …. Na Koniec świetnej Imprezy wszyscy udali sie na przepyszne lody przygotowane i ufundowane przez McDonalda.

biegekologiczny (2)
Zacznij zorganizowano przed sklepem Intermarche w Świnoujściu gdzie wcześniej uroczyście uruchomiono pierwszą w miescie stację Do ładowania Samochodów Elektrycznych, czesc trasy wiodła ulicami czesc duktem leśnym, Bieg mial Charakter to co najlepsze Rekreacyjny.

biegekologiczny (3)
Impreza byla udana, Pogoda dopisała, humory również, wszyscy wrócili do domów zadowoleni iz prezentami.
Juz Jutro (niedziela) szykuje sie Prawdziwa wyprawa Pierwszego Raz w Świnoujściu zostanie zorganizowana wycieczka rowerowo-kajakowo-katamaranowa na wyspę Karsibór.

[Fb_embed_post href = “https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152496498701974.1073742559.283752206973&type=3/” width = “550” /]

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW