Strona główna » Złote Pary w USC. Foto – Video

Złote Pary w USC. Foto – Video

by Daniel SZYSZ

Dziś 6 czerwca 2014 o godzinie 14.00 odbyła się uroczystość Złotych Godów.

W imieniu Prezydenta RP –Prezydent Świnoujścia dokonana aktu dekoracji Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie następujących Jubilatów:
Państwo Kazimiera i Stefan Jankowscy związek małżeński zawarli w Piaskach ,31 grudnia 1963r. Do Świnoujścia przyjechali 1 kwietnia 1971r.Pani Kazimiera pracowała w „ODRZE” Pan Stefan w Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu. Wychowali dwoje dzieci, mają czworo wnucząt .
Państwo Aleksandra i Feliks Korbuszewscy związek małżeński zawarli 16 września 1954r. w Pokrzywnicy .Pan Feliks pracował w masarni a następnie w „Odrze” i „Arkonie”. Pani Aleksandra pracowała w ‘Cepeliance” i Spółdzielni Inwalidów .Państwo Korbuszewscy wychowali dwoje dzieci syna i córkę, maja pięcioro wnucząt i dwoje prawnucząt.

zlotegody (3)
Państwo Włodzisława i Eugeniusz Morgielowie związek małżeński zawarli 25 kwietnia 1964r.w Żychlinie. Do Świnoujścia przyjechali w 1966r. Pan Eugeniusz pracował w Komendzie Portu Wojennego w granicznej placówce kontroli jako żołnierz zawodowy. Pani Włodzisława prowadziła kiosk ruchu. Państwo Margielowie wychowali dwoje dzieci –dwie córki, maja jednego wnuka.
Państwo Jadwiga i Zdzisław Nowakowie związek małżeński zawarli 20 kwietnia 1963r. w Świnoujściu .Do naszego miasta przyjechali w 1962r.Pan Zdzisław pracował w Funduszu Wczasów Pracowniczych był kierownikiem domu wczasowego, następnie od 1965r. do emerytury był zatrudniony w „ODRZE”. Pani Jadwiga pracowała w PSS „SPOLEM” Państwo Nowakowie wychowali dwóch synów, maja trzech wnuków i jedną wnuczkę .

zlotegody (2)
Państwo Danuta i Zdzisław Okoniewscy związek małżeński zawarli 15 lutego 1964r.w Brześciu Kujawskim, do Świnoujścia przyjechali w 1967r. Pan Zdzisław pracował w PŻM- ie na stanowisku oficera nawigatora, Pani Danuta pracowała w handlu oraz w Urzędzie Miasta Świnoujście. Państwo Okoniewscy wychowali syna, maja dwoje wnucząt.
Państwo Janina i Jan Ryńscy , związek małżeński zawarli 21.09.1963r. w Świnoujściu. Po ślubie wyjechali do Krakowa gdzie mieszkali do 1990r. z Krakowa powrócili do naszego miasta Pan Jan pracował w „ODRZE”, „Transoceanie” pływał pod obcą banderą. Państwo Ryńscy wychowali dwoje dzieci, maja dwie wnuczki.

zlotegody (4)
Państwo Elżbieta i Zbigniew Wyszyńscy do Świnoujścia przyjechali w 1962r.Zwiazek małżeński zawarli 10 grudnia 1963r. w Świnoujściu. Pan Zbigniew pracował w „ODRZE”, Pani Elżbieta była dyrektorem SP 7 , aktualnie jest dyrektorem Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Jadwigi Królowej w Świnoujściu. Państwo Wyszyńscy wychowali dwoje dzieci, maja troje wnucząt.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152494206466974.1073742556.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

 

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również