Działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Wicko i Lubin,  gmina Międzyzdroje – zabudowa mieszkaniowa i zabudowa usługowa.

Wyróżnienie dla Świnoujścia

0 comment

W dniach 2 i 3 czerwca w Kołobrzegu odbywa się 10. Forum Samorządowe, nad którym Patronat Honorowy objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Tegoroczne Forum poświęcone jest dziesięcioleciu polskich samorządów w Unii Europejskiej – osiągnięciom i sukcesom, szansom, ale też wyzwaniom, jakie stawia przed Polską członkostwo w zjednoczonej Europie.

Podczas zorganizowanej w dniu wczorajszym Gali uhonorowane zostały, przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, samorządy – beneficjenci najefektywniejszych projektów realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WZ.

Pierwsze miejsce i nagrodę w kategorii Lider Rewitalizacji, za podjęte działania w zakresie rewitalizacji przestrzennej na obszarze objętym Lokalnym Programem Rewitalizacji otrzymało Miasto Świnoujście, uzyskując najwyższy w województwie zachodniopomorskim wskaźnik odnoszący się do ilości projektów, które uzyskały wsparcie ze środków RPO WZ w stosunku do ilości projektów, które wskazane zostały w Lokalnym Programie Rewitalizacji Miasta Gminy Świnoujście.
Wskaźnik ten to ponad 40% realizowanych inwestycji.

Projekty realizowanie na terenie naszego miasta, to nie tylko projekty, które uzyskały wsparcie środkami unijnymi w formie dotacyjnej, ale także te ze wsparciem inicjatywy JESSICA, czyli tak zwanym wsparciem zwrotnym.


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

%d bloggers like this:

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=