SkyCash – mobilne parkowanie w Świnoujściu

0 comment

W Świnoujściu można regulować należność za parkowanie korzystając z systemu płatności przez komórkę SkyCash. Rozwiązanie działa w kilkudziesięciu miastach na terenie całej Polski i pozwala na płacenie wyłącznie za realny czas parkowania oraz zdalne przedłużanie postoju.

Kierowcy korzystający z sezonowej Strefy Płatnego Parkowania w Świnoujściu mogą dokonywać płatności za postój przy użyciu telefonów komórkowych i aplikacji SkyCash. Rozwiązanie eliminuje takie codzienne uciążliwości, jak odliczanie drobnych, szukanie parkometru czy wracanie do pojazdu tylko po to, żeby włożyć za szybę bilet parkingowy. Dużym udogodnieniem jest też możliwość zdalnego przedłużania parkowania, co uwalnia od konieczność przewidywania czasu postoju i powrotu do samochodu w celu dokonania dodatkowej płatności, np. podczas przeciągających się zakupów czy służbowego spotkania. Rozwiązanie dostępne w Świnoujściu działa też w kilkudziesięciu innych miastach na terenie całej Polski, m.in. w Trójmieście, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Łodzi.

Żeby opłacić postój wystarczy uruchomić aplikację SkyCash w telefonie, wejść do zakładki mobiParking i wybrać jedną z trzech dostępnych metod parkowania: na określony czas, za wybraną kwotę lub w systemie Start-Stop, z możliwością zatrzymania naliczania opłaty w dowolnie wybranym momencie. Kolejne kroki to wybór z listy lub wpisanie numeru rejestracyjnego pojazdu i zatwierdzenie płatności 4-cyfrowym kodem PIN. Należność jest pobierana z elektronicznej portmonetki, którą można zasilić na wiele sposobów, w tym natychmiastowo, za pomocą podłączonej do systemu karty płatniczej.

– Jedną z podstawowych zalet SkyCash jest możliwość płacenia wyłącznie za realnych czas parkowania z dokładnością co do minuty – powiedział Dariusz Mazurkiewicz prezes zarządu SkyCash Poland S.A. – Jednak nasze rozwiązanie to nie tylko płatności za parkowanie. Dzięki swojej uniwersalności aplikacja daje też dostęp do całego szeregu dodatkowych usług, jak wypłacanie gotówki z bankomatów bez użycia karty, przelewy między znajomymi czy płatności za domowe rachunki – dodaje Mazurkiewicz.

Darmową aplikację SkyCash można pobrać w dedykowanych sklepach z aplikacjami lub wpisując w przeglądarce telefonu adres m.skycash.com. Przed rozpoczęciem korzystania z usługi należy oznaczyć pojazd bezpłatnym identyfikatorem, który jest dostępny na stronie www.skycash.com oraz w biurach Strefy Płatnego Parkowania w każdym mieście, w którym działa usługa mobiParking.

***

SkyCash
SkyCash to uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy, zapewniający intuicyjne i natychmiastowe przelewy z zachowaniem bezpieczeństwa na poziomie bankowości on-line i kart płatniczych. Stosowany jest m.in. do kupowania biletów komunikacji miejskiej i kolejowych, płatności za parkowanie, zasilania telefonów na kartę, wypłacania gotówki z bankomatów, kupowania biletów do kina, a także do rozliczeń pomiędzy znajomymi i płatności za domowe rachunki. Podczas tegorocznej Gali Mobility Trends SkyCash otrzymał nagrodę Złoty Bell w konsumenckiej kategorii „Aplikacja roku 2013”. W kwietniu br. usługa mobiParking została uhonorowana nagrodą Lokalizator Roku 2014, przyznaną w kategorii aplikacji dla kierowców. Statuetka została wręczona podczas konferencji Navigation Trends for Drivers, wydarzenia dedykowanego kierowcom oraz usługom, które ułatwiają im funkcjonowanie za kierownicą.

Więcej informacji:
www.skycash.com
www.facebook.com/skycash


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

%d bloggers like this:

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=