Strona główna » Wszystko od nowa

Wszystko od nowa

by Świnoujście w sieci

W pierwszym meczu grupy mistrzowskiej Pogoń Szczecin podejmie drużynę Górnika Zabrze. Nie może zabraknąć Cię na stadionie!

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego, przerwa na święta i wracamy do gry. W poniedziałek o g. 18.00 Portowcy wybiegną na murawę stadionu w Szczecinie, by już trzeci raz w tym sezonie zmierzyć się z Górnikiem. Mecz 31. kolejki będzie idealną okazją do rewanżu za jesienną porażkę, kiedy Pogoń uległa zabrzanom przed własną publicznością 1:4. Wiosną na Górnym Śląsku padł remis 1:1, więc 14-krotny Mistrz Polski jest jedną z niewielu drużyn, które w obecnych rozgrywkach nie przegrały z Pogonią Szczecin.

Po podziale punktów tabela mocno się spłaszczyła. Duma Pomorza jest 4. w tabeli, mając 8 punktów straty do liderującej Legii Warszawa, ale już tylko 3 „oczka” do drugiego w stawce Lecha Poznań. Z drugiej strony, ósma Lechia Gdańsk traci do Portowców jedynie 4 punkty. Najbliższy rywal ustępuje nam o 3 „oczka”, co przekłada się na 7. lokatę.

W grupie mistrzowskiej może wydarzyć się jeszcze bardzo wiele. Portowcy podkreślają, że w najważniejszej fazie sezonu bardzo liczą na wsparcie szczecińskiej publiczności. To właśnie m.in. głośny doping licznej widowni pomógł szczecinianom zachować status jedynej niepokonanej wiosną drużyny w T-Mobile Ekstraklasie.

31. kolejka T-Mobile Ekstraklasy 2013/14
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Czas: poniedziałek 28 kwietnia 2014 r., g. 18.00.
Miejsce: Stadion im. Floriana Krygiera w Szczecinie.

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również