Strona główna » W lasku przy UBB jak na wysypisku?! Foto-Video

W lasku przy UBB jak na wysypisku?! Foto-Video

by Daniel SZYSZ

Wielokrotnie pisaliśmy na łamach naszego portalu o problemie śmieciowym, wskazywaliśmy miejsca gdzie urządzano dzikie wysypiska śmieci, tym razem problem zaśmiecania dotyczy lasku ciągnącego się wzdłuż torów kolejki UBB.

Z której strony byśmy nie weszli wszędzie natykamy się na różnego rodzaju rzeczy poczynając od zużytego i rozbebeszonego sprzętu AGD poprzez wory pełne śmieci a kończąc na stosach ubrań prawdopodobnie wyciągniętych z pojemników na używaną odzież…..o tym też informowaliśmy niedawno!

smieci (2)
Na marcowej sesji Rady Miasta radni złożyli bardzo dużo interpelacji dotyczących porządku w mieście, głos w tej sprawie zabrał nawet sam prezydent oraz naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa.

smieci
Prezydent informował, że odpowiednie służby już rozpoczęły prace związane z porządkowaniem miasta…..

smieci (4)
Mamy nadzieję, że służby wyrobią się do sezonu letniego kiedy to setki tysięcy turystów odwiedzi nasze miasto i nie będziemy musieli się wstydzić za taki bałagan?!

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152374967436974.1073742469.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

 

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również