W dniu 20 marca 2014 r. odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Wyniki testu pisemnego (30 pytań) i ustnych dogrywek kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:
I grupa wiekowa (szkoły podstawowe)
1. Emilia Zawisza – Szkoła Podstawowa Nr 9 Świnoujście – Przytór – 21 pkt. + 2 pkt. dogrywka ustna
2. Tomasz Labiś – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Świnoujściu – 21 pkt. + 1 pkt. dogrywka ustna
3. Michał Ożóg – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Świnoujściu – 19 pkt. + 3 pkt. dogrywka ustna
4. Grzegorz Garczyński – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 w Świnoujściu – 19 pkt. + 2 pkt. dogrywka ustna
5. Skrzyńska Klaudia – Szkoła Podstawowa Nr 9 Świnoujście – Przytór – 19 pkt. + 1 pkt. dogrywka ustna
6. Filip Nawój – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Świnoujściu – 19 pkt. + 0 pkt. dogrywka ustna
7. Jagoda Brandys – Szkoła – Podstawowa Nr 1 w Świnoujściu- 17 pkt.
7. Dariusz Lisiecki – Szkoła Podstawowa Nr 9 Świnoujście – Przytór – 17 pkt
8. Kacper Chmiel – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 w Świnoujściu – 13 pkt.
9. Weronika Jaśkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 9 Świnoujście – Przytór – 12 pkt.
9. Oliwia Mikulska – Szkoła Podstawowa Nr 9 Świnoujście – Przytór – 12 pkt.

strazpozarna (3)

II grupa wiekowa (gimnazja)
1. Kajetan Górski – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świnoujściu – 20 pkt.
2. Ola Labiś – Gimnazjum Publiczne Nr 2 – 16 pkt. + 3 pkt. dogrywka ustna
3. Paweł Wieczorek – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świnoujściu – 16 pkt. + 2 pkt. dogrywka ustna
4. Patrycja Lisowska – Gimnazjum Publiczne Nr 2 – 13 pkt.
5. Iga Kuśmierczyk – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 w Świnoujściu – 12 pkt.

strazpozarna

III grupa wiekowa (ponadgimnazjalne)
1. Maciej Podliński – Liceum Ogólnokształcące w Świnoujściu – 28 pkt.
2. Marek Gortad – – Liceum Ogólnokształcące w Świnoujściu – 23 pkt.
3. Dariusz Gwóżdź – Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu – 20 pkt.
4. Mateusz Marynowski – Liceum Ogólnokształcące w Świnoujściu – 19 pkt. 5. Karolina Wierzchucka – Centrum Edukacji i Turystki w Świnoujściu – 17 pkt.
6. Damian Szumski- – Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu – 16 pkt.
7. Paulina Różycka – Centrum Edukacji i Turystki w Świnoujściu – 15 pkt.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152325069191974.1073742414.283752206973&type=1/” width=”550″/]