Strona główna » Na „podwójnym gazie” i z sądowym zakazem

Na “podwójnym gazie” i z sądowym zakazem

by Świnoujście w sieci

2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a do tego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nie przeszkodziło to 31-latkowi, by wsiąść do samochodu i ruszyć w trasę. Teraz mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym oraz złamanie sądowego zakazu
W sobotni wieczór policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu patrolujący miasto, na ulicy Norweskiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki volvo. Od kierowcy mundurowi od razu wyczuli zapach alkoholu. Badanie na zawartość alkoholu potwierdziło ich przypuszczenia. 31-letni kierowca miał w organizmie 2,3 promila alkoholu.
Ponadto okazało się, że nie tylko z powodu wypitego alkoholu mężczyzna nie powinien prowadzić samochodu. Miał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący jeszcze przez najbliższe dwa lata.
31-latek za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Za jazdę na “podwójnym gazie” oraz niestosowanie się do prawomocnego orzeczenia sądu grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW